Aanstaande zondag eerste uitzending van 2ThePoint

Toegevoegd op: 31 mei 2012

Aanstaande zondag om 20.00 uur is de eerste uitzending van 2ThePoint, de nieuwe talkshow voor de showsector. De uitzending, die ongeveer 45 minuten duurt, wordt streaming uitgezonden op Korpsmuziek.nl. Tijdens de uitzending kunnen de kijkers live reageren door te Twitteren met #2tp. De reacties zijn meteen zichtbaar op de website. In de eerste uitzending is veel aandacht voor het WMC 2013 en het One World System.

De talkshow wordt gepresenteerd door Grietina Nowee, die al jaren de vaste speakster is van veel taptoes en het ODSC in Assen. Vaste tafelheer is Piet van Houten, evenementenorganisator en jurylid. Bij deze eerste uitzending schuiven ook WMC-directeur Harrie Reumkens, Peter Koelman (Floraband Rijnsburg), Marc Brinkhuis (Advendo Sneek) en Peter Kleine Schaars (K&G Leiden) aan. Samen bespreken en bediscussiëren zij de verschillende onderwerpen. De uitzending moet er toe leiden dat ook de kijkers via Twitter met elkaar in discussie gaan.  

De uitzending is geproduceerd door Korpsmuziek.nl in samenwerking met Flashing Four Mediaproductions. De opnames van 2ThePoint zijn gedaan in het nieuwe clubgebouw van Takostu Stiens. Flashing Four realiseerde een professionele studio met vier camera’s. Korpsmuziek en Flashing Four zijn tevreden met de uitwerking van deze eerste opname.

Het produceren van een dergelijke talkshow is geen makkelijke opgave. Korpsmuziek en Flashing Four zijn dan ook blij met de hulp van Majestic Percussion, Van der Glas Blaas- en Slaginstrumenten en QOORE Recuitment. Zonder hen hadden we deze talkshow niet kunnen realiseren.

Bron persbericht: Korpsmuziek