Uitslag De Klank & Slach fan Fryslân

Toegevoegd op: 29 mei 2018

Lees verder voor de volledige uitslag.

Nr. Naam Instrument Divisie Punten
1 Anno Ingmar Boonstra snare drum, triangel, tamboerijn 5e divisie 80
2 Hidde Sijtze van der Hoek bugel 5e divisie 85
3 Jan-Hendrik Hoekstra euphonium 5e divisie 81
4 Oscar Schuyl cornet 5e divisie 83,5
5 Eline van der Meer cornet 5e divisie 87
6 Njiske Regeling cornet 5e divisie 81
7 Lineke van der Wal altsaxofoon 5e divisie 82
8 Ynze Detmer Boonstra drums 4e divisie 78,5
9 Jesse Elkerbout altsaxofoon 4e divisie 87,5
10 Marleen Antoinette Krol cornet 4e divisie 87
11 Frank van der Pol cornet 4e divisie 88,5
12 Jetze Klaas Dijkstra cornet 4e divisie 90
13 Ruben Kommerie cornet 4e divisie 81
14 Nienke Postma cornet 4e divisie 82
15 Ilse Cuperus cornet 4e divisie 82
16 Jorian Reidinga snare drum 4e divisie 81,5
17 Ydo Sinnema xylofoon 4e divisie 77
18 Bente Miedema dwarsfluit 4e divisie 83,5
19 Roas Kuipers escornet 3e divisie 89,5
20 Geartsje Praamstra bariton 3e divisie -
21 Anne-Marique Katsburg hobo 3e divisie 85
22 Erwin de Vries cornet 3e divisie 85,25
23 Anna Joëlle Schönrock cornet 3e divisie 86,5
24 Jents Abma hobo 3e divisie 88
25 Jannemein Wiersma dwarsfluit 3e divisie 85,5
26 Lynn van der Molen altsaxofoon 3e divisie 90,5
27 Jorian Rutger Boonstra escornet 3e divisie 85,5
28 Anneke van der Meer cornet 3e divisie 84,5
29 Jin-Lin Dalstra althoorn 3e divisie 90
30 Krista van der Vinne bugel 3e divisie 85
31 Anno Ingmar en Ynze Detmer Boonstra drums 3e divisie 80,5
32 Roas Kuipers & Anna Joëlle Schönrock escornet en cornet 0 89
33 Gerjanne Bergsma sopraansaxofoon 2e divisie 92,5
34 Eveline Rianne Boonstra cornet 2e divisie 90,5
35 Daniëlle Blaauw dwarsfluit 2e divisie 87,5
36 Douwe van Netten bugel 2e divisie 86
37 Ilona Sinnema altsaxofoon 2e divisie 87
38 Hilde Veninga sopraansaxofoon 1e divisie 85
39 Anniek Rodenhuis dwarsfluit 1e divisie 84,5
40 Chris Nicolai hoorn 1e divisie 86
41 Gerbrich Greidanus euphonium 1e divisie 91,5
42 Reinder Boomsma hoorn 1e divisie 85,5
43 Jaap Hoekstra euphonium 1e divisie 91
44 Brigitte Tabak marimba 1e divisie 85,5

Prijswinnaars De Klank & Slach fan Fryslân 26 mei 2018
Solisten blazers
5e divisie
1e Eline van der Meer 5e divisie 87
2e Hidde Sijtze van der Hoek 5e divisie 85
3e Oscar Schuyl 5e divisie 83,5
Solisten slagwerkers
5e divisie
1e Anno Ingmar Boonstra 5e divisie 80
Solisten blazers
4e divisie
1e Jetze Klaas Dijkstra 4e divisie 90
2e Frank van der Pol 4e divisie 88,5
3e Jesse Elkerbout 4e divisie 87,5
Solisten slagwerkers
4e divisie
1e Jorian Reidinga 4e divisie 81,5
2e Ynze Detmer Boonstra 4e divisie 78,5
3e Ydo Sinnema 4e divisie 77
Solisten blazers
3e divisie
1e Lynn van der Molen 3e divisie 90,5
2e Jin-Lin Dalstra 3e divisie 90
3e Roas Kuipers 3e divisie 89,5
Solisten slagwerkers
3e divisie
1e Anno Ingmar en Ynze Detmer Boo3nes dtriavisie 80,5
Solisten blazers
2e divisie
1e Gerjanne Bergsma 2e divisie 92,5
2e Eveline Rianne Boonstra 2e divisie 90,5
3e Daniëlle Blaauw 2e divisie 87,5
Solisten blazers
1e divisie
1e Gerbrich Greidanus 1e divisie 91,5
2e Jaap Hoekstra 1e divisie 91
3e Chris Nicolai 1e divisie 86
Solisten slagwerkers
1e divisie
1e Brigitte Tabak 1e divisie 85,5

De winnaars van elke blazers divisie ontvangen een uitnodiging voor deelname
aan het Nederlands Kampioenschap voor Solisten en Ensembles op 6 oktober 2018.
Slagwerkers met meer als 85 punten mogen meedoen aan het NK op 16 juni 2018.