Klarinetvirtuoos Martin Fröst soleert en dirigeert bij philharmonie zuidnederland
DO 23 MEI20:00 uur
MaastrichtTheater a/h Vrijthof

Klarinetvirtuoos Martin Fröst soleert en dirigeert bij philharmonie zuidnederland

Euterpe Emmen brengt ode aan verdwenen dierentuin
DO 23 MEI20:30 uur | VR 24 MEI20:30 uur | ZA 25 MEI20:30 uur
EmmenRensenpark

Euterpe Emmen brengt ode aan verdwenen dierentuin

Concert KMKJWF in Millingen a/d Rijn
VR 24 MEI20:00 uur
Millingen a/d RijnSporthal De Duffelt

Concert KMKJWF in Millingen a/d Rijn

Concert PlekZat groot Opmeers orkest rond fanfare Erato 
VR 24 MEI20:15 uur
SpanbroekKermistent OPMEER

Concert PlekZat groot Opmeers orkest rond fanfare Erato 

Oetblaoze met Gé Reinders en Crescendo Gramsbergen
VR 24 MEI20:15 uur
HardenbergDe Voorvechter

Oetblaoze met Gé Reinders en Crescendo Gramsbergen

Klarinetvirtuoos Martin Fröst soleert en dirigeert bij philharmonie zuidnederland
VR 24 MEI20:15 uur
EindhovenMuziekgebouw

Klarinetvirtuoos Martin Fröst soleert en dirigeert bij philharmonie zuidnederland

Harmonie Horst met rockopera Tommy in 't plat
VR 24 MEI22:00 uur | ZA 25 MEI22:00 uur | ZO 26 MEI22:00 uur
HorstMèrthal

Harmonie Horst met rockopera Tommy in 't plat

NK Showtwirl als selectiewedstrijd EK
ZA 25 MEI00:00 uur
HoofddorpKSWA

NK Showtwirl als selectiewedstrijd EK

KNMO Inspiratiedag Jeugd
ZA 25 MEI09:30 uur
EDEAkoesticum

KNMO Inspiratiedag Jeugd

Concertfestival in teken van Delft en de Gouden Eeuw
ZA 25 MEI12:00 uur
DelftNieuwe Kerk Delft

Concertfestival in teken van Delft en de Gouden Eeuw

Fidelio Woudenberg met dansen in tal van stijlen
ZA 25 MEI19:30 uur
WoudenbergSporthal 'De Camp'

Fidelio Woudenberg met dansen in tal van stijlen

HaFaBra-concert met 4 toporkesten van Friese en Groningse bodem
ZA 25 MEI19:30 uur
DrachtenKerkgebouw Oase

HaFaBra-concert met 4 toporkesten van Friese en Groningse bodem

Oetblaoze met Gé Reinders in Sittard
ZA 25 MEI20:00 uur
SittardSchouwburg de Domijnen

Oetblaoze met Gé Reinders in Sittard

Topartiesten op jubileumconcert De Bazuin Gorinchem
ZA 25 MEI20:00 uur
GorinchemVan Rappardhal

Topartiesten op jubileumconcert De Bazuin Gorinchem

Delftse editie van Maestro 
ZA 25 MEI20:00 uur
DelftNieuwe Kerk Delft

Delftse editie van Maestro 

Jubileumconcert door Ons Genoegen Amerongen
ZA 25 MEI20:00 uur
AmerongenSporthal De Ploeg

Jubileumconcert door Ons Genoegen Amerongen

Theaterconcert Drums & Brass in Voerendaal
ZA 25 MEI20:00 uur
VoerendaalDe Borenburg

Theaterconcert Drums & Brass in Voerendaal

Bigband BiG GiG speelt BiG Movie GIG
ZA 25 MEI20:00 uur
ObdamCltureel centrum De Brink

Bigband BiG GiG speelt BiG Movie GIG

Oetblaoze met Gé Reinders en Sint Caecilia Geulle
ZA 25 MEI20:00 uur
SittardDe Domijnen

Oetblaoze met Gé Reinders en Sint Caecilia Geulle

Topartiesten bij 110-jarige Soli Velsen
ZA 25 MEI20:00 uur
VelserbroekTenniscentrum Velserbroek

Topartiesten bij 110-jarige Soli Velsen

Gelders Fanfare Orkest te gast bij CWO Groningen
ZA 25 MEI20:00 uur
GroningenImmanuelkerk Groningen

Gelders Fanfare Orkest te gast bij CWO Groningen

KTVM speelt filmmuziek @themovies
ZA 25 MEI20:00 uur
TielSchouwburg & Filmtheater Agnietenhof

KTVM speelt filmmuziek @themovies

Blauw van Eijsden speelt Schumann's Konzertstück für 4 Hörner 
ZA 25 MEI20:00 uur
EijsdenZaal Koninklijke Oude Harmonie van Eijsden

Blauw van Eijsden speelt Schumann's Konzertstück für 4 Hörner 

Wilhelmina in Concert 2019 met gevarieerd programma
ZA 25 MEI20:00 uur
DelfzijlEvenementenhal Delfzijl

Wilhelmina in Concert 2019 met gevarieerd programma

Voorjaarsconcert door Maassluise Harmonie
ZA 25 MEI20:00 uur
MaassluisGroote Kerk

Voorjaarsconcert door Maassluise Harmonie

Uitwisselingsconcert fanfares Monte Corona en Sint Hubertus
ZA 25 MEI20:00 uur
MeterikMFC De Meulewiek

Uitwisselingsconcert fanfares Monte Corona en Sint Hubertus

Fanfares presenteren Summer Sounds
ZA 25 MEI20:15 uur
BredaStedelijk Gymnasium

Fanfares presenteren Summer Sounds

Examenconcert Wiek Maessen met Sint Cecilia Ubachsberg
ZA 25 MEI20:30 uur
UbachsbergMFC de Auw Sjoeël

Examenconcert Wiek Maessen met Sint Cecilia Ubachsberg

Clarinet Choir Weert en Mandoline Ensemble The Strings Stein
ZO 26 MEI11:00 uur
SteinMFC De Grous

Clarinet Choir Weert en Mandoline Ensemble The Strings Stein

Lenteconcert met Mheer en Bleijerheide
ZO 26 MEI14:30 uur
MheerHarmoniezaal

Lenteconcert met Mheer en Bleijerheide

Het Zaans Showorkest biedt talent een podium
ZO 26 MEI15:30 uur
ZaandamHet Zaantheater

Het Zaans Showorkest biedt talent een podium

Uitwisselingsconcert in Milheeze
ZO 26 MEI19:00 uur
MilheezeDe Schans

Uitwisselingsconcert in Milheeze

Verrassende Ontmoetingen met Euphonia en Sopia's in Breda
ZO 26 MEI19:30 uur
BredaChassé Theater

Verrassende Ontmoetingen met Euphonia en Sopia's in Breda

Dubbelconcert in Elsloo
ZO 26 MEI19:30 uur
ElslooMaaslandcentrum

Dubbelconcert in Elsloo

Hemelvaartsdagconcert door Koninklijke Rosendaalsche Kapel
DO 30 MEI14:30 uur
Rozendaal, (Gld)Hunting Lodge terras in Muziekkoepel

Hemelvaartsdagconcert door Koninklijke Rosendaalsche Kapel

Gezamenlijk concert Thorner harmonieën
DO 30 MEI20:00 uur
RoermondTheaterHotel De Oranjerie

Gezamenlijk concert Thorner harmonieën

Taptoe Woerden
VR 31 MEI20:15 uur
WoerdenKerkplein

Taptoe Woerden

Utrecht Blaast Buiten
ZA 1 JUN11:00 uur | ZO 2 JUN11:00 uur
UtrechtUtrecht

Utrecht Blaast Buiten

Tweedaags festival Nijmegen Klinkt!
ZA 1 JUN13:00 uur | ZO 2 JUN13:00 uur
NijmegenBinnenstad Nijmegen

Tweedaags festival Nijmegen Klinkt!

Taptoe Roermond
ZA 1 JUN19:30 uur
RoermondMarktplein

Taptoe Roermond

De Euregio in woord en muziek met veel saxofoonklanken
ZA 1 JUN20:00 uur
HeerlenParkstad Theater

De Euregio in woord en muziek met veel saxofoonklanken

Queen of Brass door Brassensemble Koperpoets
ZA 1 JUN20:30 uur
Valkenburg aan de GeulOpenluchttheater

Queen of Brass door Brassensemble Koperpoets

Nieuw festival: Klassiek op de Campus in Eindhoven
ZO 2 JUN12:00 uur
EindhovenCampus TU/e

Nieuw festival: Klassiek op de Campus in Eindhoven

Slagwerk aan de Maas met Horster slagwerkensembles
ZO 2 JUN14:00 uur
BroekhuizenCafé Hoëg

Slagwerk aan de Maas met Horster slagwerkensembles

Terrasconcert door Kunst en Vriendschap Maurik
ZO 2 JUN14:30 uur
MaurikEetcafé Hier is 't

Terrasconcert door Kunst en Vriendschap Maurik

Zomerconcert door De Zuidema Kapel
ZO 2 JUN14:30 uur | ZO 2 JUN14:30 uur
HurdegarypMFC It Maskelyn

Zomerconcert door De Zuidema Kapel

Sint Michaël Thorn speelt Johan de Meij's vijfde symfonie
ZO 2 JUN14:30 uur
TilburgCONCERTZAAL

Sint Michaël Thorn speelt Johan de Meij's vijfde symfonie

Orkest van de Koninklijke Luchtmacht bij jubileum in Asten
VR 7 JUN12:00 uur
AstenGemeenschapshuis De Klepel

Orkest van de Koninklijke Luchtmacht bij jubileum in Asten

Internationaal deelnemersveld op 4e Dutch Open Brass Band Championships
ZA 8 JUN10:00 uur
DrachtenDe Lawei

Internationaal deelnemersveld op 4e Dutch Open Brass Band Championships

Slagwerkgroep Sint Cecilia Asten met jubileumshow
ZA 8 JUN12:00 uur
AstenGemeenschapshuis De Klepel

Slagwerkgroep Sint Cecilia Asten met jubileumshow

Bellamypark opnieuw decor voor Taptoe Vlissingen
ZA 8 JUN19:00 uur
VlissingenBellamypark

Bellamypark opnieuw decor voor Taptoe Vlissingen

Historische muziekavond in Lienden
ZA 8 JUN19:30 uur
LiendenMarktplein

Historische muziekavond in Lienden

Limburgs Fanfare Orkest speelt Queen Symphony met 200 zangers 
ZA 8 JUN20:00 uur
KerkradeParkstad Limburg Theater

Limburgs Fanfare Orkest speelt Queen Symphony met 200 zangers 

Sainte Cécile Eijsden met Sting in Red
ZA 8 JUN20:00 uur
MaastrichtTheater a/h Vrijthof

Sainte Cécile Eijsden met Sting in Red

Europese première van Symphony nr 5 van De Meij
ZO 9 JUN15:00 uur
UtrechtTivoli Vredenburg

Europese première van Symphony nr 5 van De Meij

Laatste keer Oetblaoze met Gé Reinders en Orkest van de Nederlandse Douane
ZO 9 JUN15:30 uur
Valkenburg aan de GeulOpenluchttheater

Laatste keer Oetblaoze met Gé Reinders en Orkest van de Nederlandse Douane

Limburgs Fanfare Orkest speelt Queen Symphony met 200 zangers
ZO 9 JUN20:15 uur
VenloTheater Maaspoort Venlo

Limburgs Fanfare Orkest speelt Queen Symphony met 200 zangers

Hymn of the Highlands door projectorkest Highland Orchestra
VR 14 JUN20:00 uur
WognumHiëronymus Kerk

Hymn of the Highlands door projectorkest Highland Orchestra

Friday Night in WhiteProms in Roosteren
VR 14 JUN20:30 uur
RoosterenAlbertzaal

Friday Night in WhiteProms in Roosteren

Peeltoernooi voor slagwerkgroepen en blaasorkesten
ZA 15 JUN11:00 uur | ZO 16 JUN14:00 uur | ZA 22 JUN13:00 uur | ZO 23 JUN10:00 uur
MeijelD'n Binger

Peeltoernooi voor slagwerkgroepen en blaasorkesten

Open Dutch Showcorps Championships
ZA 15 JUN13:00 uur
AssenSportpark Achilles

Open Dutch Showcorps Championships

Maasgouwtoernooi voor blaasorkesten
ZA 15 JUN16:00 uur | ZO 16 JUN16:30 uur
RoosterenSportveld

Maasgouwtoernooi voor blaasorkesten

11e Surventobrassfestival met negen deelnemers
ZA 15 JUN17:00 uur
SurhuisterveenDe Flambou

11e Surventobrassfestival met negen deelnemers

Taptoe Kapelle met muziek en show
ZA 15 JUN18:45 uur
KapelleKorfbalvelden

Taptoe Kapelle met muziek en show

100%Fanfare100%Sjin met 100-jarige Sint Cornelius
ZA 15 JUN19:30 uur
Valkenburg aan de GeulOpenluchttheater

100%Fanfare100%Sjin met 100-jarige Sint Cornelius

Van Strauss tot ABBA door SYMHAR-orkest Almere
ZA 15 JUN20:00 uur
Almere-HavenCorrosia Theater

Van Strauss tot ABBA door SYMHAR-orkest Almere

Jubileumconcert Kunst Na Arbeid Ulft met Ellen ten Damme
ZA 15 JUN20:00 uur
UlftDRU Cultuurfabriek

Jubileumconcert Kunst Na Arbeid Ulft met Ellen ten Damme

Taptoe Hazerwoude
ZA 15 JUN20:00 uur
HazerswoudeVV Hazerwoudse Boys

Taptoe Hazerwoude

Top Taptoe Schijndel
ZA 15 JUN20:00 uur
SchijndelSportpark Zuideinderpark

Top Taptoe Schijndel

Pastorietuinconcert Sint Caecilia Bavel met diverse artiesten
ZA 15 JUN20:00 uur
BavelPastorietuin

Pastorietuinconcert Sint Caecilia Bavel met diverse artiesten

Hollands Glorie met Excelsior Papendrecht
ZA 15 JUN20:15 uur
PapendrechtTheater de Willem

Hollands Glorie met Excelsior Papendrecht

Philharmonisch Gezelschap Venlo met The Supremes
ZA 15 JUN20:15 uur
VenloDe Maaspoort

Philharmonisch Gezelschap Venlo met The Supremes

Midzomeravondconcert door Concordia Krimpen aan den IJssel 
ZA 15 JUN20:25 uur
Krimpen aan den IJsselTuin IJsseldijkkerk

Midzomeravondconcert door Concordia Krimpen aan den IJssel 

Uni Katwijk met accordeonist in Latin Music & Tapas!
ZA 15 JUN20:30 uur
KatwijkZalencentrum Tripodia

Uni Katwijk met accordeonist in Latin Music & Tapas!

Maasgouwtoernooi voor slagwerkensembles
ZO 16 JUN09:00 uur
RoosterenSportveld

Maasgouwtoernooi voor slagwerkensembles

Limburgs Fanfare Orkest speelt Queen Symphony met 200 zangers
ZO 16 JUN19:00 uur
BrusselPaleis voor Schone Kunsten

Limburgs Fanfare Orkest speelt Queen Symphony met 200 zangers

NK Solisten SMP
ZA 22 JUN00:00 uur
HeelDon Bosco

NK Solisten SMP

Twiske Jeugd Festival in Oostzaan
ZA 22 JUN10:00 uur
OostzaanClubgebouw Excelsior

Twiske Jeugd Festival in Oostzaan

Jeugdfestival Stiens voor show- en marskorpsen
ZA 22 JUN12:00 uur
StiensVerenigingsgebouw Takostu

Jeugdfestival Stiens voor show- en marskorpsen

Drentse fanfares naar festival
ZA 22 JUN12:30 uur
OosterhesselenSporthal De Goorn

Drentse fanfares naar festival

Musicdays met Zeeuwse orkesten in Hulst
ZA 22 JUN14:00 uur | ZO 23 JUN14:00 uur
HulstBinnenstad

Musicdays met Zeeuwse orkesten in Hulst

Midzomeravondconcert door Oosterbeek en Wageningen
ZA 22 JUN18:00 uur
OosterbeekMuziekluifel

Midzomeravondconcert door Oosterbeek en Wageningen

40 jaar harmonie van het Heilig Hart Altweerterheide
ZA 22 JUN18:30 uur
AltweerterheideKerk

40 jaar harmonie van het Heilig Hart Altweerterheide

Night of the Drums! bij Crescendo Assendelft
ZA 22 JUN20:00 uur
AssendelftTapperij De Verwachting

Night of the Drums! bij Crescendo Assendelft

Seizoensafsluiting met Brassband Breukelen en het Frysk Jeugd Fanfare Orkest
ZA 22 JUN20:00 uur
Breukelen4-en-1 Gebouw

Seizoensafsluiting met Brassband Breukelen en het Frysk Jeugd Fanfare Orkest

3e Midzomernacht Domburg met als thema The Battle
ZA 22 JUN21:00 uur
DomburgPKN kerk

3e Midzomernacht Domburg met als thema The Battle

Dubbelconcert V&V ontvangt V&V in Alphen
ZO 23 JUN14:00 uur
AlphenC.C. Den Heuvel

Dubbelconcert V&V ontvangt V&V in Alphen

Zomerconcert in de Doolhof door Fortissimo
ZO 23 JUN14:00 uur
TegelenDoolhof

Zomerconcert in de Doolhof door Fortissimo

Dubbelconcert met The Lord of the Rings als slotstuk
ZO 23 JUN15:00 uur
AmsterdamUndercurrent

Dubbelconcert met The Lord of the Rings als slotstuk

Dirigentencursus Maestro
ZA 29 JUN00:00 uur
IttervoortAdams Muziekcentrale

Cursus Maestro over samenwerking met koor en slagwerk

Jeugdorkestenfestival 2019 in teken van Water
ZA 29 JUN00:00 uur
LeeuwardenDe Harmonie

Jeugdorkestenfestival 2019 in teken van Water

65-jarige DVS Katwijk pakt uit met taptoe 
ZA 29 JUN00:00 uur
KatwijkSportcomplex VV Katwijk

65-jarige DVS Katwijk pakt uit met taptoe 

Play-in bij Drechtstad Muziekvereniging
ZA 29 JUN09:30 uur
DordrechtVerenigingsgebouw Drechtstad Muziekvereniging

Play-in bij Drechtstad Muziekvereniging

Twaalf jeugdkorpsen naar NK Mars en Show
ZA 29 JUN10:45 uur
HuizenDe Wolfskamer

Twaalf jeugdkorpsen naar NK Mars en Show

Concert door brassbands Venlo en Merum
ZA 29 JUN15:30 uur
VenloUt Tref

Concert door brassbands Venlo en Merum

31e editie van Taptoe Born
ZA 29 JUN19:00 uur
GrevenbichtBurgemeester Kotenplein

31e editie van Taptoe Born

Mnozil Brass met nieuwe show Best of Gold
ZA 29 JUN20:00 uur
MaastrichtMECC Maastricht

Mnozil Brass met nieuwe show Best of Gold

Fanfare Vriendenkring Overloon met zes Maestro-kandidaten
ZA 29 JUN20:00 uur
OverloonRaaijhal

Fanfare Vriendenkring Overloon met zes Maestro-kandidaten

Taptoe Venray sluit cultureel-historische dag af
ZO 30 JUN12:00 uur
VenraySchouwburgplein

Taptoe Venray sluit cultureel-historische dag af

Slagwerkworkshop in Assendelft
ZO 30 JUN14:00 uur
AssendelftClubgebouw Crescendo

Slagwerkworkshop in Assendelft

Concert KHO op historische grond
VR 5 JUL20:00 uur
OosterbeekConcertzaal

Concert KHO op historische grond

Parkconcert door Adest Musica Sassenheim 
ZA 6 JUL19:00 uur
SassenheimPark Rusthoff

Parkconcert door Adest Musica Sassenheim 

Eendracht in Concert: Baarlo 800 jaar!
ZA 6 JUL20:00 uur
BaarloMarktplein

Eendracht in Concert: Baarlo 800 jaar!

Zangeres Do te gast bij Damster Stedelijk Harmonie Orkest
ZA 6 JUL21:00 uur
AppingedamAchter de Nicolaiker

Zangeres Do te gast bij Damster Stedelijk Harmonie Orkest

Zomeravondconcert door Concordia Eefde
WO 10 JUL19:30 uur
EefdeTriverseplein

Zomeravondconcert door Concordia Eefde

Da Blechhauf'n met jubileumshow in Surhuisterveen
DO 11 JUL20:00 uur
SurhuisterveenDe Lantearne

Da Blechhauf'n met jubileumshow in Surhuisterveen

Nederlands Symfonie Project met fantasierijk programma
DO 22 AUG19:30 uur
DOETINCHEMAmphion

Nederlands Symfonie Project met fantasierijk programma

Nederlands Symfonie Project met fantasievol programma 
VR 23 AUG20:00 uur
ArnhemMusis Sacrum

Nederlands Symfonie Project met fantasievol programma 

Nederlands Symfonie Project met fantasierijk programma
ZA 24 AUG20:15 uur
AmsterdamMuziekgebouw aan het IJ

Nederlands Symfonie Project met fantasierijk programma

Klarinetworkshop met klarinetkwartet van de Koninklijke Luchtmachtkapel
ZA 7 SEP13:00 uur
SchinveldCultureel Centrum Fasila

Klarinetworkshop met klarinetkwartet van de Koninklijke Luchtmachtkapel

High Tea-concert door 100-jarige Crescendo
ZO 22 SEP14:00 uur
AssendelftClubgebouw muziekvereniging Crescendo Assendelft

High Tea-concert door 100-jarige Crescendo

Nationale Taptoe met Koreaanse Army Band en topsolisten 
VR 27 SEP20:00 uur | ZA 28 SEP14:00 uur | ZA 28 SEP20:00 uur | ZO 29 SEP14:00 uur
RotterdamAhoy

Nationale Taptoe met Koreaanse Army Band en topsolisten 

Eerste editie van Nationaal Indoor Jeugdfestival
ZA 5 OKT11:00 uur
EdeTopsporthal Cees van der Knaap

Eerste editie van Nationaal Indoor Jeugdfestival

Directieworkshop BBM en BvOI door Fried Dobbelstein
VR 11 OKT17:00 uur
Beek en DonkKoninklijke harmonie Oefening & Uitspranning

Directieworkshop BBM en BvOI door Fried Dobbelstein

Taptoe Bemmel
ZA 12 OKT19:00 uur
BemmelSportcentrum De Schaapskooi

Taptoe Bemmel

Oktoberfest bij Excelsior Oostzaan
ZA 12 OKT19:00 uur
OostzaanClubgebouw Excelsior

Oktoberfest bij Excelsior Oostzaan

Sint Caecilia met Scary Symphony en solisten
VR 18 OKT20:00 uur | ZA 19 OKT20:00 uur
DoornenburgMartinuskerk

Sint Caecilia met Scary Symphony en solisten

Pre-concours festival in Knegsel 
ZO 27 OKT09:00 uur
KnegselMFA de Leenhoef

Pre-concours festival in Knegsel 

34e TAVENU-festival voor slagwerkensembles
VR 1 NOV00:00 uur
SchoonhovenHet Bastion

34e TAVENU-festival voor slagwerkensembles

34e TAVENU-festival voor blaasorkesten
ZA 2 NOV00:00 uur
SchoonhovenHet Bastion

34e TAVENU-festival voor blaasorkesten

5. Fest der Blasmusik
ZA 9 NOV11:00 uur
SteenwijkDe Meenthe

5. Fest der Blasmusik

De Bazuin Vlaardingen viert 65-jarig bestaan
ZA 9 NOV19:30 uur
VlaardingenZaal Leger des Heils

De Bazuin Vlaardingen viert 65-jarig bestaan

Concertconcours in Hoofddorp
ZA 16 NOV00:00 uur
HoofddorpDe Meerse

Concertconcours in Hoofddorp

Voorronde Nk Twirl
ZA 16 NOV00:00 uur | ZO 17 NOV00:00 uur
AlmereTopsportcentrum

Voorronde Nk Twirl

Karin Bloemen op jubileumfeest in Schagen 
ZA 23 NOV20:00 uur
SchagenAlpha

Karin Bloemen op jubileumfeest in Schagen 

Tweede Fanfare Repertoire Festival
VR 29 NOV00:00 uur | ZA 30 NOV00:00 uur | ZO 1 DEC00:00 uur
NunspeetVeluvine

Tweede Fanfare Repertoire Festival

Directieworkshop BBM en BvOI
ZA 30 NOV09:30 uur
Heineken FanfareDen Bosch

Directieworkshop BBM en BvOI

Runner up kampioenschappen NBTA
ZA 14 DEC00:00 uur | ZO 15 DEC00:00 uur
AlmereTopsportcentrum

Runner up kampioenschappen NBTA

Senioren Orkest Hoeksche Waard geeft kerstconcert
ZA 14 DEC14:00 uur
Oud-BeijerlandZorgcentrum de Open Waard

Senioren Orkest Hoeksche Waard geeft kerstconcert

Belgische Gidsen brengen eerbetoon aan componist Hardy Mertens
DO 26 MAA20:00 uur
KerkradeTheater Kerkrade

Belgische Gidsen brengen eerbetoon aan componist Hardy Mertens

4e Open Nederlandse Harmonie Kampioenschappen
ZA 28 MAA00:00 uur
BarneveldSchaffelaartheater

4e Open Nederlandse Harmonie Kampioenschappen

Zoeken

Datum
Doelgroep
Provincie