VR 29 MAA•20:00 uur
Vierakker•Sint Willibrorduskerk
Brassband Gelderland speelt Markus Passion
VR 29 MAA•20:00 uur
Vierakker•St. Willibrorduskerk
Brassband Gelderland speelt Markus Passion
ZA 30 MAA•19:30 uur
Drunen•Voorste Venne
VET-concert met slagwerkgroep Drunen en coverband SUND
ZA 30 MAA•20:00 uur
Almkerk•Golfpark Almkreek
Paasconcert door Altena Brass
ZA 30 MAA•20:00 uur
Zwolle•Zuiderkerk Zwolle
Symfonisch Blaasorkest Overijssel speelt Markus Passion
ZA 30 MAA•20:30 uur
Etten-Leur•Turfschip Etten-Leur
De Gildenzonen eert André Hazes sr.
MA 1 APR•11:00 uur
Simpelveld•Sint Remigiuskerk
Opluistering H. Mis
VR 5 APR•20:00 uur
Sassenheim•Rijnlands Lyceum Sassenheim
Concert Sassenheimse verenigingen
VR 5 APR•20:15 uur
Eindhoven•Muziekgebouw Eindhoven
Topharmonieën met Echo's van Helden en Hartstocht
ZA 6 APR•10:00 uur
Borculo•Muziekcentrum Borculo
Eerste editie Musikantenfest in Borculo
ZA 6 APR•13:00 uur
EDE•Akoesticum
2e Nationale BigbandsForever Dag
ZA 6 APR•18:00 uur
Bemelen•Gemeenschapshuis Bemelen
Populair Percussion Concert
ZA 6 APR•19:30 uur
Hattem•MFC de Marke
Jubilerende Ons Genoegen Hattem met Pater Moeskroen
ZA 6 APR•19:30 uur
Oostvoorne•SCC De Man
Voorjaarsconcert van Dagorkest Voorne Putten Rozenburg
ZA 6 APR•19:30 uur
Noordwijk•De Muze
Donateursconcert door Crescendo Noordwijk
ZA 6 APR•19:30 uur
Ommen•MFC De Carrousel Ommen
Voorjaarsconcert Muziekvereniging SDG Ommen
ZA 6 APR•19:30 uur
Wierden•De Passie Wierden
Krokusconcert van Harmonie Wierden
ZA 6 APR•19:30 uur
Stein•MFC De Grous
Duoconcert met fanfares Stein en Groningen
ZA 6 APR•20:00 uur
Koedijk-Alkmaar•Ontmoetingscentrum De Rietschoot
Harmonie ontmoet Bigband door Aurora Koedijk
ZA 6 APR•20:00 uur
Leiden•Stadsgehoorzaal
Show and Marchingband K&G In Concert
ZA 6 APR•20:00 uur
Aaarle-Rixtel•MFC De Dreef
Marinierskapel te gast bij De Goede Hoop
ZA 6 APR•20:00 uur
Apeldoorn•Bolwerk
Dubbelconcert in Apeldoorn
ZA 6 APR•20:00 uur
Sittard•Toon Hermans Theater
Philharmonie Sittard met Phinyl 2024
ZA 6 APR•20:00 uur
Heemstede•Theater Casca De Luifel
95 Jaar Harmonie de Spaarnebazuin
ZA 6 APR•20:00 uur
ALMERE•Levend Water Kerk
Voorjaarsconcert Brassband Almere
ZA 6 APR•20:00 uur
Alphen aan den Rijn•Castellum
Grafische vormen op voorjaarsconcert Arti
ZA 6 APR•20:00 uur
Castricum•Geesterhage
Duo try-outconcert bij Backus Brass
ZA 6 APR•20:15 uur
Hulst•Den Dullaert
Jubileumconcert The Young Ones met Edsilia Rombley en Loes Luca
ZO 7 APR•00:00 uur
Ohé en Laak•Lakerhoes
Chris Goossens Solistenconcours
ZO 7 APR•10:00 uur
Soest•Cultureel Centrum De Rank
Jonge Blazersdag met NBE in Soest
ZO 7 APR•11:00 uur
Gaanderen•Sport- en cultureel centrum De Pol
Symfonisch Blaasorkest Gaanderen meets jong talent
ZO 7 APR•12:15 uur
Heerlerbaan•Caumerbron
Slotconcert Prinses Marijke
ZO 7 APR•14:00 uur
Eersel•Muzenval
De Goede Hoop brengt je in Italiaanse sferen
ZO 7 APR•14:00 uur
Geleen•Hanenhof
Krokusconcert door harmonieorkesten
ZO 7 APR•14:00 uur
Maastricht•Harmoniezaal Kunst Door Oefening
Debuutconcert in Maastricht
ZO 7 APR•14:30 uur
Haarlem•Oosterkerk
Concert van Aïda tot Zimmer door St. Michaël
ZO 7 APR•14:30 uur
Tilburg•Concertzaal
Lenteconcert met harmonieën van Goirle en Boxtel
ZO 7 APR•15:00 uur
Venray•Schouwburg
Metropeelorkest met The Music is Bond….James Bond
DO 11 APR•20:00 uur
Haarlem•PHIL
Douane Orkest brengt ode aan kwetsbare planeet
VR 12 APR•21:00 uur
Nieuwendijk•Xinix
Bierproeverijconcert door Altena Brass
ZA 13 APR•09:00 uur
Rozenburg•Muziektheater De Ontmoeting
Play-in Movies & More...
ZA 13 APR•09:30 uur
Geldermalsen•Lingeborgh
Play-in bij Prinses Marijke Geldermalsen
ZA 13 APR•10:00 uur
Klarenbeek•Het Boshuis Klarenbeek
Play-in met Jacob de Haan
ZA 13 APR•14:30 uur
Ede•De Kei
Duoconcert door Egerländerkapellen
ZA 13 APR•15:00 uur
Nijmegen•de Lindenberg
QHarmony presenteert Sounds of movies
ZA 13 APR•18:45 uur
Vlaardingen•Stadsgehoorzaal
Thalita Vlaardingen viert 60-jarig bestaan met concert
ZA 13 APR•19:30 uur
Schoonebeek•De Dorpskerk
Maestroconcert bij De Bazuin
ZA 13 APR•19:30 uur
Kerk-Avezaath•Dorpshuis De Avezathen
120 jaar muziekvereniging Amicitia Lienden
ZA 13 APR•19:30 uur
Koudekerke•Couburg
Jaarconcert Harmonie Voorwaarts
ZA 13 APR•19:30 uur
Schoonebeek•Dorpskerk Schoonebeek
Maestroconcert met De Bazuin
ZA 13 APR•19:45 uur
Puttershoek•Gereformeerde Kerk
MaasMuziek en Klaaswaals Symfonisch Blaasorkest delen podium
ZA 13 APR•20:00 uur
Voorst•Dorpshuis Voorst
Reis rond de wereld met Fanfare Voorst
ZA 13 APR•20:00 uur
Kerkrade•Rodahal
20 jaar Viera Blech in Kerkrade
ZA 13 APR•20:00 uur
Enschede•Het Stedelijk Kottenpark
HOT biedt podium voor saxofoon
ZA 13 APR•20:00 uur
Eindhoven•Augustinianum Eindhoven
Uitwisselingsconcert op niveau
ZA 13 APR•20:00 uur
Dordrecht•Fidus Muziekcentrum
All you need is Love met Phil Good
ZA 13 APR•20:00 uur
Oudeschoot•Sionskerk
Advendo doorkruist het land
ZA 13 APR•20:00 uur
Andijk•Dorpshuis Cultura
Themaconcert Music makes Friends’ door Excelsior Andijk
ZA 13 APR•20:15 uur
Meppel•De Samenstroom
Drents Jeugdorkest met première
ZO 14 APR•00:00 uur
Bleijerheide•'t Patronaat
Roderlandtoernooi in Bleijerheide
ZO 14 APR•13:00 uur
Roermond•Theater De Oranjerie
Instrumentale workshops jazzmuziek
ZO 14 APR•14:00 uur
Zuidlaren•Sprookjeshof
De Stroomdalkapel de Duitse Schlagerzanger Sanny
ZO 14 APR•14:00 uur
Badhoevedorp•Dorpshuis Badhoevedorp
KLM Orkest meets Bouw- en Infraharmonie
ZO 14 APR•14:30 uur
IJhorst•Protestantse kerk IJhorst
Concert door Apollo De Wijk
ZO 14 APR•14:30 uur
Heiloo•Cultuurkoepel Heiloo
Dubbelconcert in Heiloo
ZO 14 APR•16:00 uur
Zoetermeer•CKC Zoetermeer
Combiconcert Neflac Ensemble
ZO 14 APR•16:00 uur
Maastricht•Theater a/h Vrijthof
En Mestre SEF: eerbetoon Sef Pijpers
MA 15 APR•20:00 uur
Leeuwarden•De Harmonie
Douane Orkest brengt ode aan kwetsbare planeet
WO 17 APR•14:00 uur
Tilburg•Concertzaal Tilburg
RSO-orkest Midden-Brabant in Keltische sferen
DO 18 APR•20:00 uur
Veldhoven•De Schalm
Jaarconcert Fanfare 'Bereden Wapens'
DO 18 APR•20:15 uur
Veldhoven•De Schalm
Jaarconcert Fanfare ‘Bereden Wapens’ met Klezmer Band
VR 19 APR•20:00 uur
| VR 19 APR•20:00 uur
Krabbendijke•Dorpshuis De Meiboom
Brel & Brass met Seniorenorkest Zeeland
VR 19 APR•20:00 uur
Roermond•De Oranjerie
Vijf jaar Heritage Sinfonietta met Date Night
VR 19 APR•20:00 uur
Nieuwehorne•Sportcomplex Nieuwehorne
Keltyske jûn met De Vrije Fries en gasten
ZA 20 APR•00:00 uur
Silvolde•Ons Pakhuis
Solistenconcours Let’s have fun
ZA 20 APR•09:30 uur
Oostzaan•Clubgebouw Concordia
Play-in bij Concordia Oostzaan
ZA 20 APR•10:00 uur
Winsum•Winsum
Vocale en muzikale dag in Winsum
ZA 20 APR•15:00 uur
Ermelo•Westerkerk
Reünie Orkest Artillerie met jaarconcert Oost-West
ZA 20 APR•19:30 uur
Hilversum•Bethlehemkerk Hilversum
Orkest Leo luidt de lente in
ZA 20 APR•20:00 uur
Hattem•De Open Poort
CMH met De Schilderijententoonstelling
ZA 20 APR•20:00 uur
Apeldoorn•Het Bolwerk
Vrijheid thema van gezamenlijk concert
ZA 20 APR•20:00 uur
Beuningen•de Lèghe Polder
Slagwerkconcert in Beuningen
ZA 20 APR•20:00 uur
Beusichem•Dorpshuis 't Zoetzand
Voorjaarsconcert Regionaal Senioren Orkest
ZA 20 APR•20:00 uur
Arnhem•Kruiskerk
Jaarconcert Accordeonvereniging Arnhem Zuid
ZA 20 APR•20:00 uur
Sittard•Businesszaal Fortuna Sittard Stadion
Aurora on the Menu
ZA 20 APR•20:00 uur
| VR 19 APR•20:00 uur
Haps•Sporthal de Stappert
5e Music Night met Juliana Haps
ZA 20 APR•20:00 uur
Zaltbommel•Sint Martinuskerk
Concert Betuws Symfonie Orkest in Italiaanse stijl
ZA 20 APR•20:00 uur
Venlo•Domani
Fanfare Venlo presenteert Gold
ZA 20 APR•20:00 uur
Enkhuizen•Nieuwe Doelen
KSM & Friends in teken van verbondenheid
ZA 20 APR•20:00 uur
Heiloo•Witte Kerk Heiloo
Eensgezindheid & Friends Lenteconcert
ZA 20 APR•20:00 uur
Hoek van Holland•Huis van de wijk 'De Hoekstee'
Rotterdam aan Zee brengt ode aan de liefde
ZA 20 APR•20:00 uur
Baexem•Johannes de Doperkerk
A Mass for Peace klinkt in Baexem
ZA 20 APR•20:00 uur
Riemst•'t Paenhuys
100 jaar De Volksgalm Riemst met galaconcert
ZA 20 APR•20:00 uur
Veldhoven•De Schalm
Jubileumconcert Sub Umbra Veldhoven
ZA 20 APR•20:00 uur
Wassenaar•Amerikaanse School
Het mooiste van Ramses Shaffy met Excelsior
ZA 20 APR•20:00 uur
Groningen•Immanuelkerk Groningen
Harmonie ‘67 speelt een epische avond
ZA 20 APR•20:30 uur
Overloon•De Pit
Jubileumconcert 10 jaar Geert Mooren
ZO 21 APR•00:00 uur
Meijel•D'n Binger
Open Peel en Maas Toernooi in Meijel
ZO 21 APR•10:00 uur
| ZA 20 APR•10:00 uur
HEEL•Cultureel Centrum Don Bosco
Eurofestival: muzikale uitdaging voor élk jeugdorkest
ZO 21 APR•10:00 uur
Maastricht•Aen de Wan
Workshop voor koperblazers met Willy Bessems
ZO 21 APR•14:00 uur
Grootebroek•Dorpshuis de Stek
Voorjaarsconcert door Irene Grootebroek
ZO 21 APR•15:00 uur
Rotterdam•Bergsingelkerk
Concert door Neflac Ensemble
ZO 21 APR•15:00 uur
Almere•Het Klankbord
Jubileumconcert door de Nostalgie Band Amsterdam
ZO 21 APR•15:30 uur
Geldermalsen•Emmakerk
Concert Betuws Symfonie Orkest in Italiaanse stijl
MA 22 APR•20:00 uur
Heerlen•Parkstad Limburg Theater
Douane Orkest brengt ode aan kwetsbare planeet
DI 23 APR•20:00 uur
Ittervoort•Adams Musical Instruments
Forgotten colors bij Entornos
WO 24 APR•20:00 uur
Enschede•Muziekcentrum
Douane Orkest brengt ode aan kwetsbare planeet
DO 25 APR•09:00 uur
| WO 24 APR•09:00 uur
| DI 23 APR•09:00 uur
| MA 22 APR•09:00 uur
Valkenburg•Hotel Le Baroudeur
Dirigentenweek Entornos
VR 26 APR•12:00 uur
Sloten•Gijmzaal Foarmeling
Maestroconcert muziekvereniging Stêd Sleat
VR 26 APR•20:30 uur
Utrecht•TivoliVredenburg
Project VOSTOK Remote Islands
ZA 27 APR•19:30 uur
Hoogstraten•Hoogstraten (B)
Bigbands in concert
ZA 27 APR•20:00 uur
Kerkrade•Parkstad Limburg Theater
Harmonie St. Jozef Kaalheide presenteert Passione Italiana
ZO 28 APR•14:30 uur
Velp•Grote kerk
Eric Vloeimans & Aart Bergwerff spelen Canto Ostinato
VR 3 MEI•19:30 uur
Zeist•Slot Zeist
Kleurrijk programma Muziekshow Slot Zeist
ZO 5 MEI•15:00 uur
Venlo•Domani
Bevrijdingsconcert door Koninklijk Philharmonisch Gezelschap
ZO 5 MEI•19:00 uur
Capelle aan den IJssel•St. Paulus' Bekerings kerk
Bevrijdingsconcert We’ll Meet Again
DO 9 MEI•20:00 uur
Roermond•De Oranjerie
Gezamenlijk Concert Thorner harmonieën
ZA 11 MEI•20:00 uur
Dordrecht•Fidus Muziekcentrum
Bevrijdingsfeest Phil’s Bigband
ZA 11 MEI•20:15 uur
Amsterdam•Het Concertgebouw
Pro Rege en Frysk Jeugd Orkest in Concertgebouw
ZO 12 MEI•15:00 uur
Utrecht•TivoliVredenburg
St. Michaël speelt The Queen Symphony
DO 23 MEI•20:15 uur
Ede•Cultura Ede
Jalafusi Remastered
VR 24 MEI•20:00 uur
| ZA 25 MEI•20:00 uur
De Mortel•Buitenterrein MFA De Sprank
Jarige St. Lucia in de ban van Rhythm of the Light Experience
ZA 25 MEI•09:30 uur
Heerenveen•De Rinkelbom
De Klank & Slach fan Fryslân
ZA 25 MEI•20:00 uur
Hank•'t Uivernest
Altena Brass meets Thomas Gansch
ZA 25 MEI•20:00 uur
Hank•'t Uivernest
Jubileumconcert 25 jaar Altena Brass
ZA 25 MEI•20:15 uur
Venray•Schouwburg Venray
Music Was My First Love door De Herleving
ZA 1 JUN•08:00 uur
Schiermonnikoog•Schiermonnikoog
65e Muziek- en Zangfestival Schiermonnikoog
MA 3 JUN•20:15 uur
Eindhoven•Muziekgebouw
Orkest Zuid met New York New York
ZA 8 JUN•19:30 uur
| ZA 8 JUN•19:30 uur
Sliedrecht•Terrein ASVZ
Taptoe in Sliedrecht
ZA 8 JUN•20:15 uur
Utrecht•TivoliVredenburg
Galaconcert Queen Experience door HOV
ZO 9 JUN•00:00 uur
| ZA 8 JUN•00:00 uur
| DO 6 JUN•00:00 uur
| VR 7 JUN•00:00 uur
| WO 5 JUN•00:00 uur
Groningen•Diverse locaties
Groningen Brass Experience 2024
ZA 22 JUN•10:00 uur
Leeuwarden•Stadsschouwburg De Harmonie
Jeugdorkestenfestival 2024
ZO 23 JUN•13:00 uur
Orvelte•Museumdorp Orvelte
Blaasmuziek in museumdorp Orvelte
ZA 29 JUN•18:00 uur
Sassenheim•M. Verschoor B.V.
Summer Edition van Adest Night of Music
ZA 29 JUN•18:00 uur
Sassenheim•M. Verschoor B.V.
Summer Edition Adest Night of Music
ZO 30 JUN•00:00 uur
Heel•Don Bosco
Finale Jonge Solisten 2024
ZO 30 JUN•11:00 uur
Kerkrade•Diverse locaties
Euregioparade LBT-VLAMO
ZO 30 JUN•11:00 uur
Groesbeek•De Sleutel
Frühschoppen met Zuid-Moravische blaaskapel
MA 1 JUL•16:00 uur
Gendt•Julianaplein
Overdracht tambour-maîtreschap
ZA 6 JUL•13:00 uur
Oud-Beijerland•Muziekvereniging De Bazuin
Reünie bij 95 jaar De Bazuin Oud-Beijerland
ZA 6 JUL•19:00 uur
Krimpen aan de Lek•Voetbalvereniging Dilettant
Taptoe Krimpen
ZO 7 JUL•11:30 uur
Thorn•Openluchttheater
St. Michaël in Concert
ZA 13 JUL•09:30 uur
| ZA 10 AUG•09:30 uur
Den Hoorn Texel•Dorpshuis de Waldhoorn
Scratchdagen op Texel
ZO 14 JUL•15:00 uur
Nuis•Achter de Coendersborg in Nuis
Zomermiddagconcert door Amicitia Nuis-Niebert
ZA 19 OKT•10:00 uur
Geldermalsen•De Lingeborgh
Betuwecup bij 60-jarige Prinses Marijke
ZA 19 OKT•11:00 uur
Steenwijk•Rabo Theater De Meenthe
9. Fest der Blasmusik met Walter Grechenig und Die Fegerländer
ZA 9 NOV•00:00 uur
Hoofddorp•Theater van C.
MNHU/ZHBM-Concertconcours/Concertfestival
ZA 9 NOV•10:00 uur
Hoogeveen•De Tamboer
Concertconcours MGD en OMF
ZA 23 NOV•20:00 uur
De Wijk•Sporthal de Slenken
Apollo De Wijk sluit 2024 af
ZA 15 MAA '25•10:00 uur
Drachten•De Lawei
Concertconcours
ZA 14 MAA '26•10:00 uur
Drachten•De Lawei Drachten