ZA 20 APR•14:00 uur
Silvolde•Ons Pakhuis
Solistenconcours Let’s have fun
ZA 20 APR•15:00 uur
Ermelo•Westerkerk
Reünie Orkest Artillerie met jaarconcert Oost-West
ZA 20 APR•19:30 uur
Hilversum•Bethlehemkerk Hilversum
Orkest Leo luidt de lente in
ZA 20 APR•19:30 uur
Duiven•De Ogtent
Twee muziekverenigingen samen op één podium
ZA 20 APR•19:30 uur
| ZO 21 APR•11:30 uur
Utrecht•Bibliotheek Neude
Zuilens Fanfare Corps met Ode aan de luidruchtige stad
ZA 20 APR•19:30 uur
| ZA 20 APR•14:30 uur
Alblasserdam•Ontmoetingskerk
Soli Deo Gloria met The Wild Hare
ZA 20 APR•19:30 uur
Sneek•Sneker Sporthal
Showavonden Advendo Korpsen Sneek
ZA 20 APR•19:30 uur
Nijkerk•Sporthal Corlaer
Gezamenlijk regioconcert
ZA 20 APR•20:00 uur
Hattem•De Open Poort
CMH met De Schilderijententoonstelling
ZA 20 APR•20:00 uur
Apeldoorn•Het Bolwerk
Vrijheid thema van gezamenlijk concert
ZA 20 APR•20:00 uur
Beuningen•de Lèghe Polder
Slagwerkconcert in Beuningen
ZA 20 APR•20:00 uur
Beusichem•Dorpshuis 't Zoetzand
Voorjaarsconcert Regionaal Senioren Orkest
ZA 20 APR•20:00 uur
Arnhem•Kruiskerk
Jaarconcert Accordeonvereniging Arnhem Zuid
ZA 20 APR•20:00 uur
Sittard•Businesszaal Fortuna Sittard Stadion
Aurora on the Menu
ZA 20 APR•20:00 uur
Haps•Sporthal de Stappert
5e Music Night met Juliana Haps
ZA 20 APR•20:00 uur
Venlo•Domani
Fanfare Venlo presenteert Gold
ZA 20 APR•20:00 uur
Zaltbommel•Sint Martinuskerk
Concert Betuws Symfonie Orkest in Italiaanse stijl
ZA 20 APR•20:00 uur
Enkhuizen•Nieuwe Doelen
KSM & Friends in teken van verbondenheid
ZA 20 APR•20:00 uur
Riemst•'t Paenhuys
100 jaar De Volksgalm Riemst met galaconcert
ZA 20 APR•20:00 uur
Veldhoven•De Schalm
Jubileumconcert Sub Umbra Veldhoven
ZA 20 APR•20:00 uur
Heiloo•Witte Kerk Heiloo
Eensgezindheid & Friends Lenteconcert
ZA 20 APR•20:00 uur
Hoek van Holland•Huis van de wijk 'De Hoekstee'
Rotterdam aan Zee brengt ode aan de liefde
ZA 20 APR•20:00 uur
Baexem•Johannes de Doperkerk
A Mass for Peace klinkt in Baexem
ZA 20 APR•20:00 uur
Groningen•Immanuelkerk Groningen
Harmonie ‘67 speelt een epische avond
ZA 20 APR•20:00 uur
Wassenaar•Amerikaanse School
Het mooiste van Ramses Shaffy met Excelsior
ZA 20 APR•20:00 uur
Den Haag•Lutherse Kerk
Voorjaarsconcert Delfts Symphonie Orkest
ZA 20 APR•20:00 uur
Kudelstaart•De Spil - Kudelstaart
Sursum Corda Alasmeer met Musicals in concert
ZA 20 APR•20:00 uur
Breukelen•Theater 4 en 1
Dubbelconcert Brassband Breukelen en Harmonie Orkest Amstelveen
ZA 20 APR•20:00 uur
Ermelo•Theaterzaal de Dialoog
Oranjeconcert door Excelsior Ermelo
ZA 20 APR•20:00 uur
Emmeloord•Aeres College
75-jarig jubileumconcert van Flevo Brass
ZA 20 APR•20:00 uur
Vollenhove•Zalencentrum De Burght
Voorjaarsconcert door de Toutenburgher Muzikanten
ZA 20 APR•20:00 uur
Biddinghuizen•Kerkcentrum De Voorhof
Maris Sonores brengt ode aan filmmuziek en poplegendes
ZA 20 APR•20:15 uur
Alkmaar•Theater de Vest
SDG Alkmaar met musicalster Rosalie de Jong
ZA 20 APR•20:30 uur
Overloon•De Pit
Jubileumconcert 10 jaar Geert Mooren
ZO 21 APR•00:00 uur
Meijel•D'n Binger
Open Peel en Maas Toernooi in Meijel
ZO 21 APR•10:00 uur
HEEL•Cultureel Centrum Don Bosco
Eurofestival: muzikale uitdaging voor élk jeugdorkest
ZO 21 APR•10:00 uur
Maastricht•Aen de Wan
Workshop voor koperblazers met Willy Bessems
ZO 21 APR•14:30 uur
Tilburg•Concertzaal Tilburg
Orkest Orventus presenteert Hopeful Winds
ZO 21 APR•15:00 uur
Rotterdam•Bergsingelkerk
Concert door Neflac Ensemble
ZO 21 APR•15:00 uur
Almere•Het Klankbord
Jubileumconcert door de Nostalgie Band Amsterdam
ZO 21 APR•15:00 uur
Amsterdam•Spinoza Lyceum
Voorjaarsconcert van Muziekvereniging Amsterdam en TAVENU/KAPH
ZO 21 APR•15:00 uur
Maasland•Oude Kerk, Maasland
Voorjaasconcert door Delfts Symphonie Orkest
ZO 21 APR•15:00 uur
Helmond•Roc Ter AA
Muzikaal avontuur met De Vooruitgang Stiphout
ZO 21 APR•15:30 uur
Geldermalsen•Emmakerk
Concert Betuws Symfonie Orkest in Italiaanse stijl
ZO 21 APR•16:00 uur
Krommenie•Petruskerk
Voorjaarsconcert Onderling Genoegen en GO4Singing!
MA 22 APR•20:00 uur
Heerlen•Parkstad Limburg Theater
Douane Orkest brengt ode aan kwetsbare planeet
DI 23 APR•20:00 uur
Ittervoort•Adams Musical Instruments
Forgotten colors bij Entornos
WO 24 APR•20:00 uur
Enschede•Muziekcentrum
Douane Orkest brengt ode aan kwetsbare planeet
DO 25 APR•09:00 uur
| DI 23 APR•09:00 uur
| MA 22 APR•09:00 uur
| WO 24 APR•09:00 uur
Valkenburg•Hotel Le Baroudeur
Dirigentenweek Entornos
VR 26 APR•12:00 uur
Sloten•Gijmzaal Foarmeling
Maestroconcert muziekvereniging Stêd Sleat
VR 26 APR•20:30 uur
Utrecht•TivoliVredenburg
Project VOSTOK Remote Islands
ZA 27 APR•10:00 uur
Diemen•Bij gemeentehuis
Openluchtconcert Diemer Harmonie
ZA 27 APR•19:30 uur
Hoogstraten•Hoogstraten (B)
Bigbands in concert
ZA 27 APR•20:00 uur
Kerkrade•Parkstad Limburg Theater
Harmonie St. Jozef Kaalheide presenteert Passione Italiana
ZO 28 APR•14:30 uur
Velp•Grote kerk
Eric Vloeimans & Aart Bergwerff spelen Canto Ostinato
ZO 28 APR•14:30 uur
Steenbergen•'t Cromwiel
Steenbergse harmonieën met We Want You!
ZO 28 APR•15:00 uur
Dinxperlo•Eurohal Dinxperlo
Concert Psalm 150 en Brass Band Schoonhoven
VR 3 MEI•19:30 uur
Zeist•Slot Zeist
Kleurrijk programma Muziekshow Slot Zeist
VR 3 MEI•20:00 uur
Nijmegen•De Boskapel
Requiem voor de vrede door Philharmonie Nijmegen
ZA 4 MEI•19:30 uur
Amsterdam•monument De zittende vrouw
Westerharmonie luistert herdenking op
ZA 4 MEI•21:00 uur
Amsterdam•Muziekgebouw aan 't IJ
Requiem voor de vrede met Philharmonie Nijmegen
ZO 5 MEI•12:00 uur
Amsterdam•Dorpsplein Sloten
Bevrijdingsconcert door de WesterHarmonie
ZO 5 MEI•15:00 uur
Venlo•Domani
Bevrijdingsconcert door Koninklijk Philharmonisch Gezelschap
ZO 5 MEI•19:00 uur
Capelle aan den IJssel•St. Paulus' Bekerings kerk
Bevrijdingsconcert We’ll Meet Again
DO 9 MEI•20:00 uur
Roermond•De Oranjerie
Gezamenlijk Concert Thorner harmonieën
ZA 11 MEI•14:00 uur
| ZA 11 MEI•15:00 uur
Amsterdam•Winkelcentrum Nieuw-Sloten
Moederdagconcert door WesterHarmonie
ZA 11 MEI•15:00 uur
Maurik•Basisschool de Hoeksteen
Hightea-concert door middenorkest van Kunst en Vriendschap
ZA 11 MEI•20:00 uur
Dordrecht•Fidus Muziekcentrum
Bevrijdingsfeest Phil’s Bigband
ZA 11 MEI•20:00 uur
Zutphen•De Wijngaard
Deventer Kamer Orkest met Bridge to Bach
ZA 11 MEI•20:00 uur
Fidus Muziekcentrum•Dordrecht
Bevrijdingsfeest met Phil Bigband
ZA 11 MEI•20:15 uur
Amsterdam•Het Concertgebouw
Pro Rege en Frysk Jeugd Orkest in Concertgebouw
ZO 12 MEI•15:00 uur
Utrecht•TivoliVredenburg
St. Michaël speelt The Queen Symphony
ZO 12 MEI•15:00 uur
Deventer•Bergkerk
Deventer Kamer Orkest met Bridge to Bach
ZA 18 MEI•09:00 uur
Ittervoort•Music Centre
Trombonedag met New Trombone Collective
ZA 18 MEI•20:00 uur
Enschede•Muziekcentrum Enschede
Carla Leurs terug in Enschede met Brahms
ZA 18 MEI•20:00 uur
Maastricht•Theater aan het Vrijthof
O Sole Mio met Sainte Cécile Eijsden en Mastreechter Staar
DO 23 MEI•20:15 uur
Ede•Cultura Ede
Jalafusi Remastered
VR 24 MEI•19:30 uur
Nuth•Trefcentrum
Filmpremière jubileumconcert Sint Bavo Nuth
ZA 25 MEI•09:30 uur
Heerenveen•De Rinkelbom
De Klank & Slach fan Fryslân
ZA 25 MEI•11:00 uur
Oostzaan•Theater De KunstGreep
Trilveen Festival met 13 orkesten
ZA 25 MEI•20:00 uur
Hank•'t Uivernest
Altena Brass meets Thomas Gansch
ZA 25 MEI•20:00 uur
Hank•'t Uivernest
Jubileumconcert 25 jaar Altena Brass
ZA 25 MEI•20:00 uur
| VR 24 MEI•20:00 uur
De Mortel•Buitenterrein MFA De Sprank
Jarige St. Lucia in de ban van Rhythm of the Light Experience
ZA 25 MEI•20:00 uur
Berlicum•Beneluxtheater
De Schilderijententoonstelling door TOG Berlicum
ZA 25 MEI•20:00 uur
Goirle•CC Jan van Besouw
Drums at the Movies! door slagwerkgroep Oefening & Uitspanning Goirle
ZA 25 MEI•20:00 uur
Reuver•Zalencentrum de Schakel
Philharmonisch Gezelschap Reuver presenteert Brel & Brass
ZA 25 MEI•20:00 uur
Steenwijk•De Meenthe
Jubileumfeest met Fanfare De Wieden
ZA 25 MEI•20:00 uur
Hoeven•Bovendonk
West-Brabants Fanfareorkest met Frans tintje
ZA 25 MEI•20:15 uur
Venray•Schouwburg Venray
Music Was My First Love door De Herleving
ZA 1 JUN•08:00 uur
Schiermonnikoog•Schiermonnikoog
65e Muziek- en Zangfestival Schiermonnikoog
ZA 1 JUN•19:00 uur
Gendt•Julianaplein
De Nachtwacht Live bij 525 jaar Sint Sebastianus
ZA 1 JUN•20:00 uur
Culemborg•Grote of Barbarakerk Culemborg
Eerbetoon aan maestro Heinz Friesen
ZA 1 JUN•20:15 uur
's-Hertogenbosch•Verkadefabriek
Raise A Glass met Dennis van Aarssen en Harmonie Oude Post
ZA 1 JUN•21:00 uur
Ittervoort•Adams Musical Instruments
Tuba & Euphonium Experience
MA 3 JUN•20:15 uur
Eindhoven•Muziekgebouw
Orkest Zuid met New York New York
VR 7 JUN•00:00 uur
| DO 6 JUN•00:00 uur
| ZA 8 JUN•00:00 uur
| ZO 9 JUN•00:00 uur
| WO 5 JUN•00:00 uur
Groningen•Diverse locaties
Groningen Brass Experience 2024
ZA 8 JUN•12:00 uur
Zuidhorn•De Gast
Topmusici strijken neer in Zuidhorn
ZA 8 JUN•19:30 uur
| ZA 8 JUN•19:30 uur
Sliedrecht•Terrein ASVZ
Taptoe in Sliedrecht
ZA 8 JUN•20:00 uur
Amsterdam•NedPho Koepel
Jury aan Huis met Tramharmonie en De Bazuin
ZA 8 JUN•20:15 uur
Utrecht•TivoliVredenburg
Galaconcert Queen Experience door HOV
ZO 9 JUN•14:30 uur
Den Bosch•Theater aan de Parade
Musical De Klimaatpiraat door Orthense Harmonie
VR 14 JUN•20:15 uur
Papendrecht•Theater de Willem
Swing Both Ways door Excelsior met Dennis van Aarssen
ZO 16 JUN•10:00 uur
| ZA 15 JUN•10:00 uur
| VR 14 JUN•10:00 uur
Rotterdam•De Doelen
Trombonefestival Slide Factory
ZA 22 JUN•10:00 uur
Leeuwarden•Stadsschouwburg De Harmonie
Jeugdorkestenfestival 2024
ZA 22 JUN•20:00 uur
Maastricht•MECC
Jubileaumconcert St. Walburga Amby
ZO 23 JUN•13:00 uur
Orvelte•Museumdorp Orvelte
Blaasmuziek in museumdorp Orvelte
ZA 29 JUN•18:00 uur
Sassenheim•M. Verschoor B.V.
Summer Edition van Adest Night of Music
ZA 29 JUN•18:00 uur
Sassenheim•M. Verschoor B.V.
Summer Edition Adest Night of Music
ZO 30 JUN•00:00 uur
Heel•Don Bosco
Finale Jonge Solisten 2024
ZO 30 JUN•11:00 uur
Kerkrade•Diverse locaties
Euregioparade LBT-VLAMO
ZO 30 JUN•11:00 uur
Groesbeek•De Sleutel
Frühschoppen met Zuid-Moravische blaaskapel
MA 1 JUL•16:00 uur
Gendt•Julianaplein
Overdracht tambour-maîtreschap
ZA 6 JUL•11:00 uur
Sliedrecht•Repetitiegebouw Crescendo
Inspiratiedag voor dirigenten van jeugdorkesten
ZA 6 JUL•13:00 uur
Oud-Beijerland•Muziekvereniging De Bazuin
Reünie bij 95 jaar De Bazuin Oud-Beijerland
ZA 6 JUL•19:00 uur
Krimpen aan de Lek•Voetbalvereniging Dilettant
Taptoe Krimpen
ZO 7 JUL•11:30 uur
Thorn•Openluchttheater
St. Michaël in Concert
ZA 13 JUL•09:30 uur
| ZA 10 AUG•09:30 uur
Den Hoorn Texel•Dorpshuis de Waldhoorn
Scratchdagen op Texel
ZO 14 JUL•15:00 uur
Nuis•Achter de Coendersborg in Nuis
Zomermiddagconcert door Amicitia Nuis-Niebert
ZA 19 OKT•10:00 uur
Geldermalsen•De Lingeborgh
Betuwecup bij 60-jarige Prinses Marijke
ZA 19 OKT•11:00 uur
Steenwijk•Rabo Theater De Meenthe
9. Fest der Blasmusik met Walter Grechenig und Die Fegerländer
ZA 2 NOV•11:00 uur
Terneuzen•Scheldetheater
Concertconcours Zeeuwse Muziekbond
ZA 9 NOV•00:00 uur
Hoofddorp•Theater van C.
MNHU/ZHBM-Concertconcours/Concertfestival
ZA 9 NOV•10:00 uur
Hoogeveen•De Tamboer
Concertconcours MGD en OMF
ZA 23 NOV•20:00 uur
De Wijk•Sporthal de Slenken
Apollo De Wijk sluit 2024 af
ZA 15 MAA '25•10:00 uur
Drachten•De Lawei
Concertconcours
ZA 14 MAA '26•10:00 uur
Drachten•De Lawei Drachten