Brigitte Tabak (marimba) wint De Klank & Slach fan Fryslân

Brigitte Tabak (marimba) wint De Klank & Slach fan Fryslân

Slagwerkster Brigitte Tabak heeft De Klank & Slach fan Fryslân gewonnen. De muzikante van Slagwerkensemble Buitenpost behaalde voor haar optreden op marimba in de eerste divisie 97 punten. 

De uitslagen.

BLAZERS

SOLISTEN: eerste divisie: 1. Daniëlle Blaauw (dwarsfluit) Frysk Jeugd Orkest, 91 pnt; 2. Lynn van der Molen (altsaxofoon) De Harmonie Wolvega, 89 pnt; 3. Chris Nicolai (hoorn) Jeduthun Opeinde-Nijega, 88 pnt.
Tweede divisie: 1. Jannemein Wiersma (dwarsfluit) Advendo Franker, 89 pnt; 2. Eveline Rianne Boonstra (cornet) De Nije Bazun Britsum, 87 pnt; 3. Roas Kuipers (escornet) De Nije Bazuin Oenkerk, 86 pnt.
Derde divisie: 1. Anne-Marique Katsburg (hobo) Hallelujah Makkum, 91 pnt; 2. Nynke Emma Adema (cornet) De Bazuin Triemen-Westergeest, 88 pnt; 3. Bente Miedema (dwarsfluit) Excelsior Parrega, 87 pnt.
Vierde divisie: 1. Jetze Klaas Dijkstra (cornet) Looft den Heer Beetgumermolen, 89 pnt; 2. Wietske Baarda (trompet) Eendracht Maakt Macht Oudega (SWF), 86 pnt; 3. Frank van der Pol (cornet) Ere zij God Damwâld, 84 pnt. vijfde divisie: 1. Nynke Hoekstra (altsaxofoon) Crescendo Idskenhuizen, 84 pnt; 2. Jelly Hania (cornet) De Bazuin Triemen-Westergeest, 83 pnt; 3. Jellerd Anjema (cornet) De Bazuin Britsum, 82 pnt.
Jeugddivisie: 1. Jisse Kuipers (trombone) De Bazuin Oenker, 85 pnt; 2. Anne-Marije Terluin (altsaxofoon) Melodia Wijckel, 84 pnt; 3. Remco van Dellen (trompet) Concordia Joure, 80 pnt.

SLAGWERKERS

SOLISTEN: eerste divisie: 1. Brigitte Tabak (marimba) Slagwerkensemble Buitenpost, 97 pnt; 2. Egbert de Vries (drumstel) Soli Deo Gloria De Tike, 86 pnt.
Tweede divisie: 1. Eline Scheltinga (marimba) Oranje Bolward, 85 pnt;
Derde divisie: 1. Ynze Detmer Boonstra (multi percussion) De Nije Bazun Britsum, 86 pnt.
Vierde divisie: 1. Jelmar Terpstra (xylofoon) Soli Deo Gloria Rinsumageest, 95 pnt; 2. Jorian Reidinga (xylofoon) Fanfare Oerterp, 93 pnt; 3. Anno Ingmar Boonstra (snare drum) De Nije Bazun Britsum, 82 pnt.
Vijfde divisie: 1. Durk Jan de Jong (kleine trom) Looft den Heer Oudega (Smallingerland), 85 pnt; 2. Rixt Stelwagen (slagwerk) ) Looft den Heer Beetgumermolen, 77 pnt.
Jeugddivisie: 1. Rutger de Haan (drums) Looft den Heer Beetgumermolen, 90 pnt; 2. Idwer de Vries (drums) Looft den Heer Beetgumermolen, 86 pnt.

ENSEMBLES: tweede divisie: 1. Jeffry Frikken, Eline Scheltinga, Marijke Djurrema, Corrie Jansen (Oranje Bolsward) 90 pnt.
Eerste divisie: 1. Maartje Wolf en Henrike Palland (snare drum) Van Limburg Stirum Band Wezep, 82 pnt.

Op de foto: Winnares Brigitte Tabak. Foto: Aanlevering OMF.

Blijf op de hoogte van het nieuws uit de amateurmuziekwereld.
Schrijf je hieronder (oranje balk) in voor de gratis KNMO Klankwijzer Nieuwsbrief en je ontvangt ook de digitale KNMO Klankwijzer Nieuwskrant automatisch in je mailbox.
Of like: https://www.facebook.com/kwmagazine/

Gepubliceerd: 18 MEI 2019 - 21:44
Laatste update: 19 MEI 2019 - 22:49