Chris Schmeitz wint op bugel Zwentibold Concours

Chris Schmeitz wint op bugel Zwentibold Concours

Bugelspeler Chris Schmeitz heeft in Guttecoven het Zwentibold Solistenconcours 2024 op zijn naam geschreven.

Zijn vertolking van The Beautiful American van John Hartman in de eerste divisie werd door de jury beloond met 93 punten. Daarmee scoorde de muzikant van fanfare St. Caecilia Guttecoven het hoogte totaal van alle deelnemers.

De Verenigingsbeker is gewonnen door Harmonie Concordia Obbicht.

Het Zwentibold Concours is de tweede wedstrijd van een reeks solistenconcoursen die de komende weken onder auspiciën van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. Er volgen nog wedstrijden in Ohé en Laak, Bleijerheide en Helden. De beste deelnemers kwalificeren zich voor de Finale Jonge Solisten op 30 juni in Heel.

De uitslag:
Eerste divisie
Chris Schmeitz (bugel) St. Caecilia Guttecoven, 93 ptn.
Dylano Driessens (kleine trom) St. Jozef Merkelbeek, 92 ptn.
Koen Delil (hoorn) Concordia Einighausen, 87 ptn.
Wessel van der Sluijs (alt saxofoon) L'Union Born, 86 ptn.

Tweede divisie
Vik Lebens (kleine trom) Vriendenkring Limbricht, 90 ptn.
Peike Lebon, Sten van de Bergh en Vik Lebens (marimba) Vriendenkring Limbricht, 88 ptn.
Femke van Nuil (klarinet) Aurora Grevenbicht-Papenhoven, 87 ptn.
Berthil Janssen (hoorn) St. Cecilia Grevenbicht-Papenhoven, 83 ptn.

Derde divisie
Pien Claessen (marimba) Concordia Obbicht, 91 ptn.
Catalina Blom (dwarsfluit) St. Cecilia Grevenbicht-Papenhoven, 86 ptn.
Joep Muijtjens (alt saxofoon) Philharmonie Sittard, 83 ptn.

Vierde divisie
Alvin Claessens (alt saxofoon) St.Agnes Bunde/Sempre Avanti Tegelen, 89 ptn.
Wout Jennekens (euphonium) Concordia Obbicht, 88 ptn.
Roos Eurlings (dwarsfluit) Concordia Obbicht, 88 ptn.
Stan Nolte (bugel) Concordia Einighausen, 88 ptn.
Floor Schutgens (dwarsfluit) St. Cecilia Susteren, 86 ptn.
Sten van de Berg (marimba) Vriendenkring Limbricht, 86 ptn.
Lizzy Hofkamp (cornet) St. Caecilia Schinnen, 85 ptn.
Job Delil (hoorn) Concordia Einighausen, 85 ptn.
Milan Coenen (trompet) St. Caecilia Guttecoven, 84 ptn.
Fleur Doomen (hoorn) St. Joseph Sittard, 83 ptn.
Vik Lebens (trompet) Vriendenkring Limbricht, 82 ptn.
Roan Sleven (multi percussie) Vriendenkring Limbricht, 81,5 ptn.
Thomad Niël (multi percussie) Philharmonie Sittard, 81 ptn.
Sven Coenen (trompet) Concordia Obbicht, 80 ptn.

Vijfde divisie
Yaluna Aelmans (dwarsfluit) St. Cecilia Maasbracht, 88 ptn.
Peike Lebon (marimba) Vriendenkring Limbricht, 87 ptn.
Yvan Coenen (kleine trom) St. Caecilia Guttecoven, 86 ptn.
Caro Streukens (fagot) Philharmonie Sittard, 86 ptn.
Mitchel Claessens (klarinet) St.Agnes Bunde,Sempre Avanti Tegelen, 86 ptn.
Puck Bessems (kleine trom) Concordia Einighausen, 85 ptn.
Cas Bessems (kleine trom) Concordia Einighausen, 85 ptn.
Suze Wouters (klarinet) Aurora Grevenbicht-Papenhoven, 84 ptn.
Bas Doomen (kleine trom) St. Joseph Sittard, 84 ptn.
Loek Hellenbrand (kleine trom) Vriendenkring Limbricht, 84 ptn.
Jet De Clercq (dwarsfluit) Aurora Grevenbicht-Papenhoven, 84 ptn.
Jelle Janssen (marimba) Vriendenkring Limbricht, 83 ptn.
Tijmen Weijers (kleine trom) Philharmonie Sittard, 83 ptn.
Nikki Held (dwarsfluit) Aurora Grevenbicht-Papenhoven, 83 ptn.
Romy Tielemans (marimba) Vriendenkring Limbricht, 82 ptn.
Ties Schmeitz (trombone) St. Caecilia Guttecoven, 82 ptn.
Floor Hoofs (kleine trom) Vriendenkring Limbricht, 81 ptn.
Timo Knubben (kleine trom) Vriendenkring Limbricht, 81 ptn.
Pieter Ruigt (kleine trom) Philharmonie Sittard, 81 ptn.
Marke Hellenbrand (trompet) Vriendenkring Limbricht, 81 ptn.
Finn Coenen (trompet) Concordia Obbicht, 80,5 ptn.
Levi Knubben (xylofoon) Vriendenkring Limbricht, 80 ptn.
Stijn Jacobs (trompet) St. Cecilia Susteren, 80 ptn.
Bram Janssen (xylofoon) Vriendenkring Limbricht, 80 ptn.

Gepubliceerd: 25 MAA 2024 - 08:47
Laatste update: 25 MAA 2024 - 09:34