Einduitslag solisten: op welke plek is jouw favoriet geëindigd? 

Einduitslag solisten: op welke plek is jouw favoriet geëindigd? 

De totaaluitslag van de Nationale Open Online Solistenwedstrijd van KNMO Klankwijzer categorie solisten/duo's. 

 

 

 

 

1 Sebastiaan Aerts Trompet Koninklijke Harmonie St-Martinus Opgrimbie 1754
2 Robin Bogert Trompet/Bugel Jubal, Donuts en Residence Big Band 1165
3 Arto Meli Bariton Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel 1039
4 Lize Barendrecht Klarinet Maasmuziek Puttershoek 649
5 Jelmar Terpstra Marimba, xylofoon, klokkenspel SDG Rinsumageest, Koperensemble De Wâldsang 553
6 Dionne de Vos Euphonium Prinses Juliana Klaaswaal 423
7 Sander van Dorst Fagot e.a.   333
8 Tjarko Schuring Klarinet St. Cecilia Rosmalen 310
9 Maaike Oosterman Klarinet   300
10 Obed Redder en Thomas Webbink marimba Soli Deo Gloria Ommen 278
11 Koen Delil Hoorn Fanfare Concordia Einighausen 272
12 Fabiënne van den Hombergh Dwarsfluit Schutterij, Fluit- en Trommelkorps St.Sebastianus Herkenbosch 272
13 Youri Pisters Slagwerk Schutterij Sint Martinus Vaesrade 266
14 Yara Manneke Bugel Muziekvereniging Euterpe Sint Maartensdijk 242
15 Maryn Schmits Dwarsfluit Schutterij, Fluit- en Trommelkorps Sint Sebastianus Herkenbosch 241
16 Anna Verbeek, Hylkje Hoekstra en Wietske Baarda Hoorn, altsaxofoon, trompet Eendracht Maakt Macht Oudega SWF 218
17 Roan Wetzels Altsaxofoon Koninklijke Harmonie Aurora 203
18 Rik en Daniek Jurjens Marimba SDG Ane 188
19 Juul Lebens Hoorn Muziekvereniging Vriendenkring Limbricht 180
20 Jeanine Brouwer-Meeuwissen Fluit Show- en marchingband ViJoS 176
21 Sydney Willems Slagwerk Schutterij St. Mauritus Strucht, Fanfare St. Cornelius Schin op Geul, Egerlandkapel Sjinaoster 174
22 Joris Van Lier bongo’s en snare drum Fanfare de Vriendenkring Montfort 172
23 Tessa Verhoogt Sopraan Saxofoon Muziekvereniging Eensgezindheid Egmond-Binnen 169
24 Remco Arets Marimba Fanfare Concordia Einighausen, Concertband Maasmechelen, Harmonie Concordia Obbicht, Harmonie Sint Jozeph Berg aan de Maas 168
25 Danique Vanneer Altsaxofoon (Jeugd)Fanfare de Maasoever Roosteren 161
26 Jannemien Wensink  Suzan Lutke Alt Saxofoon duet Eendracht Eerbeek 160
27 Daan Duijster Cornet Christelijke Brassband Hosanna Leeuwarden 158
28 Teun Kuijltjes Kleine trom Sint Urbanus Maasniel 153
29 Tijn Hazelhoff Marimba Jouster Fanfare 146
30 Evy Peeters Dwarsfluit Harmonie De Vriendenkrans Heel 145
31 Michelle Kooistra cornet Chr. Brassband Wilhelmina Kollum 145
32 Ashley Kloos Dwarsfluit Muziekvereniging Kunstzin Julianadorp 142
33 Edward de Bode Trompet    139
34 Geertje Nobbe Bugel Christelijke muziekvereniging De Harmonie Winschoten 139
35 Tessa de Kunder en Tona Verburg sopraan- en altsaxofoon, euphonium Muziekvereniging Vooruit 138
36 Maikel Sonnemans Bugel Fanfare St. Cecilia Herten 135
37 Juul Smetsers Dwarsfluit Harmonievereniging St. Gregorius Haaren 126
38 Elisa van den Nieuwendijk Alt saxofoon De Scheldezonen, Hoogerheide 124
39 Sjoerd Salden Sopraansaxofoon Harmonie St. Cecilia Grevenbicht-Papenhoven 116
40 Anka Aktas Zang en gitaar   115
41 Jorick Manje Xylofoon Con Spirito Joure 114
42 Frée van Ierland Gitaar & zang RAAC 111
43 Hans, Joes, Jesse en Tanja Janssen Melodica-Dwarsfluit-Oefenpad-Trombone Kon. Harmonie Lentekrans, Linne 101
44 Sem Pietersen klarinet KNA Ingen 100
45 Jamiro Verzijl Accordeon   98
46 Jente Borst en Daniël Sauchelli Cello en piano   94
47 Emily May t Hoen A-capella zang   93
48 Julia Geertsma Althoorn Projunior Gerkesklooster (samenspelgroep) 88
49 Danny Ackermans Samba instrumenten ( repenique, surdo, caixa) As Arraias 81
50 Niels Cook en Silke Dijkstra Trombone en altsaxofoon   79
51 Kes Hermans Dwarsfluit Harmonie Les Amis Réunis Nieuwstadt 75
52 Elmar Zwart trompet Brassband Breukelen/Vijos Bussum 70
53 Mischa, Ellen en Michelle Mischa Marx Dwarsfluit Harmonie Bingelrade 69
54 Rianne Pool Hoorn De Bergklanken Ruinerwold , AMDG Beilen en Noord Nederlands Jeugd Orkest 68
55 Madelon Wissenburg Klarinet (es) Kunst na Arbeid (Maassluis) 66
56 Linda Leemreijze Saxofoon   62
57 Erik 't Jong bugel Crescendo Zuid-Beijerland 61
58 Carolien Kicken en Anita Knubben dwarsfluit Carolien: Sint Caecilia Nieuwenhagen/De Berggalm Klimmen - Anita: Koninklijke 61
59 Jorijn van Hese Euphonium Leger des Heils 57
60 Chris Nicolai Hoorn Jeduthun 55
61 Julia Van Sloun Hoorn Concordia Obbicht 50
62 Hylke Luinstra Trombone de Nije Bazun-Britsum 49
63 Clim Hermans piano   47
64 André Boone Tuba en Trombone Amsterdam Brass 46
65 Inger Hansma Piano Muziekschool SúdWestFryslân 46
66 Rick & Pieter út Dokkum Snare, tenor en bassdrum NFPC Dokkum 45
67 Rienk Luinstra Cornet De Nije Bazun-Britsum 44
68 Jan Corstjens euphonium/tenorhoorn/trombone ZiegenKapelle en OrVeO 44
69 Sínticha Leibbrand Piano   41
70 Yoeri Schoens snare drum (High tension) Schutterij Sint Joseph Stein 37
71 Arto Meli Bariton Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel 34
72 Sjouke Osinga Marimba Toanhûs 33
73 Lijohnda de Jong Klassieke gitaar   31
74 David Blankestijn Trompet Utrechtsch Studenten Concert 30
75 Ricardo Stooker Accordeon   29
76 Arto Meli Bariton Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel 24
77 Joost Zwijnenburg Saxofoon Voorheen Bigband Blast 24
78 Carolien Kicken en Anita Knubben dwarsfluit Carolien: Sint Caecilia Nieuwenhagen/De Berggalm Klimmen - Anita: Koninklijke Philharmonie Bocholtz. 22
79 Fedde Hansma Elektrische gitaar Muziekschool SúdWestFryslân 17
80 Wilbert van de Weg Cornet cmv David Oosterwolde 17
81 Marlies Claudien De Lange Harp   15
82 Monique Groenevelt Baritonsaxofoon   15
83 Annelien Stoel Cornet CMV David Oosterwolde/brassband Excelsior Zalk 15
84 Jeroen van Keulen Trompet/Bugel Phat Lip Brass 14
85 Jordy van den Bos drumstel Drumband Rhenen 12
86 Andrés Perea Bugel Fanfare St. Cecilia Ubachsberg 12
87 Rikst en Jildou Haijma drumstel en cornet De Nije Bazún-Britsum 10
88 André Boone Tuba en Trombone Amsterdam Brass 10
89 Tim Messerschmidt Euphonium Phat Lip Brass 9
90 Gert De Gelder Bugel   9
91 Joe en Julia de Jong zang   7
92 Rob Baltus Euphonium Limburgs Fanfare Orkest 6
93 Rob Baltus Euphonium Limburgs Fanfare Orkest 5
94 Rachèl Lammers-Kemps Dwarsfluit   5
95 Matthias Debrabandere cornet Brassband Pantarhei 3
96 Joe de Jong gitaar   3
97 Jeroen van Keulen en Tim Messerschmidt Trompet / Bugel / Euphonium / Trombone Phat Lip Brass 3
98 Julia de Jong piano   2
99 Erik van Ooijen Euphonium Brassband Oefening en Uitspanning 2
100 Bertrie Roggen A-klarinet Voorwaarts Veendam 2
101 André Boone Bastrombone Amsterdam Brass 2
102 Sem Roelofsen Trompet en Bariton Arnhem Band 2
103 Grieteke Schrama Cornet Looft den Heer OPM 1
104 Erik van Ooijen Euphonium Brassband OEfening en Uitspanning 0

KNMO Klankwijzer is hét nieuws- en informatieplatform van de instrumentale amateurmuziek. Schrijf je hieronder (oranje balk) in voor de gratis nieuwsbrief en je ontvangt ook de digitale nieuwskrant automatisch in je mailbox. Of like: https://www.facebook.com/klankwijzer

Gepubliceerd: 27 JUN 2020 - 19:05
Laatste update: 27 JUN 2020 - 19:48