Evie Linssen de beste van 114 finalisten op NK SMP-solisten 

Evie Linssen de beste van 114 finalisten op NK SMP-solisten 

Evie Linssen van de slagwerkgroep van fanfare Eensgezindheid uit Maasbracht-Beek heeft vanavond in Heel tijdens het NK voor solisten en ensembles in de doelgroep Show, Mars en Percussie (SMP) de hoogste score behaald. De jury beloonde haar uitvoering van Spanish Dance van de Deense slagwerker/componist Kai Stensgaard in de eerste divisie met 95 punten. Daarmee was ze de topscorer in een deelnemersveld van 114 solisten en ensembles. 

De uitslagen:

Jeugddivisie kleine trom solist
NK Teun Kuijltjes Sint Urbanus Maasniel 93
2 Niels de Kruijf Sainte Cécile Eijsden 92
3 Dave Hochstenbach Sint Cecilia Grevenbicht-Papenhoven 91
3 Timo Kurstjens Concordia Leveroy 91
5 Tristan Halmans L’ Union Born 90
6 Vik Lebens Vriendenkring Limbricht 88
7 Pien Claessen Concordia Obbicht 86
7 Boas Bendermacher Berggalm - Noorbeek 86
9 Niek Verhaegh Blerickse Herten 85
9 Kiana van Wezel Sint Joseph Vijlen 85
11 Jens Giesbers Sint Cecilia uit Sint Anthonis 84
12 Guus Reintjes Ons Genoegen Oirlo 83
13 Jonas van Dijk Sint Joseph Grubbenvorst 82
13 Silke Krijnen t Zandakker Gilde Sint Jan Venray 82
15 Jesse Triepels Sint Job Weert 81

Jeugddivisie marimba solist
NK Daan Loonen Ons Genoegen Oirlo 85

Jeugddivisie multipercussie solist
NK Kimi Koenen De Vriendenkring Well 87

Jeugddivisie pijperfluit solist
NK Lorena Iedema Wilhelmina Hingen-Echt 86

Vijfde divisie kleine trom ensemble
NK Staf Pinckaers - Rens Boumans Sint Johannes Sint Clemens Merkelbeek 87
2 Frank Mannens - Rutger Hendriks - Dylan Rutten Sint Cecilia Susteren 86

Vijfde divisie kleine trom solist
NK Joris van Sloun Concordia Obbicht 93
2 Joery Schoens Sint Joseph Stein 92
3 Sam van Wieringen Koninklijke Harmonie Gronsveld 91
4 Dylan Rutten Sint Petrus en Paulus Susteren-Heide 90
4 Jur de Renet Sint Michael Thorn 90
6 Thuur Korten Concordia Leveroy 88
7 Oscar Schmidt Sint Rochus Stevensweert 87
8 Danique Lemans Sint Johannes Sint Clemens Merkelbeek 86
8 Frank Mannens Sint Cecilia Susteren 86
8 Lucas Puts Eensgezindheid Maasbracht 86
11 Durk Jan de Jong Looft den Heer Oudega 85
12 Brian Metten Sint Michaël Ool-Herten 84

Vijfde divisie pijperfluit solist
NK Nadine Aben Wilhelmina Hingen 85

Vijfde divisie piccolo-dwarsfluit solist
NK Shalina van der Biesen Sint Petrus en Paulus Susteren-Heide 84
2 Lieke Strik Sint Sebastianus Herkenbosch 82

Vijfde divisie xylofoon-marimba ensemble
NK Suus Smolders-Indy Rongen- Daan Jenniskens-Luc Gevers De Peelklank Ysselsteyn 84

Vijfde divisie xylofoon-marimba solist
NK Milan Gielen Concordia Obbicht 89
2 Luuk Jansen Veldhovens Muziek Korps - Veldhoven 85
2 Lynn Croes Concordia Obbicht 85
4 Marieke Beelen Sint Joseph Nederweert 84
5 Anne Kreb Door Samenwerking Sterk Aarlanderveen 82

Vijfde divisie multipercussie - drumset solist
NK Quin Colaris Concordia Obbicht 89
2 Kristaan Huijs Sint Joseph Grubbenvorst 85
2 Dylano Driessens Sint Johannes Sint Clemens Merkelbeek 85
4 Giel Moonen De Blerickse Herten 84
5 Jordi Arts Jong Nederland Asten 82

Vierde divisie kleine trom ensemble
NK Kasper Bakker - Tristan Halmans L’ Union Born 88

Vierde divisie kleine trom solist
NK Dylano Driessens Sint Johannes Sint Clemens Merkelbeek 92
2 Richard Hahnraths Concordia Obbicht 91
3 Micha Vaassen Sint Joseph Stein 90
3 Esmee de Baat Sint Cecilia Huijbergen 90
5 Daniel Voiculescu Sint Joseph Grubbenvorst 88
5 Thomas Rademachers Aurora Grevenbicht 88
7 Jon Schoemakers Sint Sebastianus Herkenbosch 87
8 Jordi Vaassen Philharmonie Sittard 86
8 Rutgher Spanjaard t Zandakker Gilde Sint Jan Venray 86
10 Lizzy Gruyters Sint Rochus Stevensweert 85
10 Staf Pinckaers Sint Johannes Sint Clemens Merkelbeek 85
12 Ruben Gubbels Berggalm Noorbeek 84
13 Lars Moonen Sint Oda Boshoven-Weert 83

Vierde divisie marimba ensemble
NK Wout Evers - Sven Pollaert Concordia Melick 84

Vierde divisie marimba solist
NK Sven Heffels Concordia Obbicht 89
2 Tom Raemakers Sint Severinus Grathem 88
3 Estée van Driel Kon. Sint Willibrord Heeswijk 86
4 Maarten Rutten Les Montagnards Bergen 85
4 Frits Steeghs Sint Joseph Grubbenvorst 85
6 Nikki Janson L’ Union Born 84

Vierde divisie multipercussie solist
NK Jelle Huntjens Koninklijke Harmonie Gronsveld 90
2 Stef Wolters Concordia Melick 89
3 Youri Pisters Sint Martinus Vaesrade 84

Vierde divisie piccolo solist
NK Lindy Strik Sint Sebastianus Herkenbosch 83

Vierde divisie pijperfluit solist
NK Judith Goertz Wilhelmina Hingen 83

Derde divisie kleine trom ensemble
NK Dustin Pelle - Sebastiaan van Beek Drumfanfare TTH 85

Derde divisie multipercussie - drumset solist
NK Rick van der Voort OBK Erp 85
2 Len Smits Koninklijke van Arcen 83
2 Fientje van Elst Wilhelmina Hoogeloon 83

Derde divisie marimba ensemble
NK Britt Dekker - Janneke van der Laak Jong Nederland Asten 88

Derde divisie marimba solist
NK Ferdy Mommers Sint Cecilia Helden 93
2 Rico Steffani Concordia Obbicht 88
3 Harm Strijbosch Sint Cecilia Milheeze 83
4 Britt Willems EMM Heijen 82
4 Gijs Houben Concordia Leveroy 82

Derde divisie pijperfluit solist
NK Marike de Jong Sint Willibrordus Obbicht 83

Derde divisie dwarsfluit solist
NK Fabiënne van den Hombergh Sint Sebastianus Herkenbosch 87

Tweede divisie kleine trom ensemble
NK Diego van Driel - Tjeu Dortmans Sint Willibrord Heeswijk 92
2 Noah Bendermacher - Lars Offermans Harmonie Berggalm Noorbeek 85
Tweede divisie kleine trom solist
NK Bjarne Logister Sint Paulus Landgraaf 88
2 Menno Pennings Sint Lambertus Nistelrode 87
3 Hein Verhallen Sint Willibrord Heeswijk 86
3 Lars Offermans Berggalm Noorbeek 86
3 Rik Luijten Sint Cecilia Mechelen 86
6 Bart Krijnen Union Nuland 85
6 Jarno Schlicher Sint Jan Baexem 85

Tweede divisie marimba solist
NK Matthijs de Wit Sint Nicasius Heeze 93
2 Max Martinus Sint Jozef Buchten 90
3 Rik Luijten Sint Cecilia Mechelen 89
4 Don Wolters Wilhelmina Groesbeek 86
5 Jochem Mulleners Aurora Grevenbicht 85

Tweede divisie marimba ensemble
NK Dorianne Dibbets - Thijs Haartmans Sint Joseph Sittard 92
2 Jeffry Frikken - Eline Scheltinga - Marijke Djurrema - Corrie Jansen Oranje Bolsward 88

Tweede divisie multipercussie solist
NK Jelle Cauven Sint Paulus Roggel 87
2 Roy van Nuland O.B.K. 85

Eerste divisie dwarsfluit solist
NK Denise Linders Sint Paulus Landgraaf 90
2 Charon Niessen Sint Barbara Reuver 87

Eerste divisie kleine trom solist
NK Rayven Brok Exempel Empel 93
2 Audrey Thijssen Sint Martinus Linne 91

Eerste divisie multipercussie solist
NK Nick Traa EMM Heijen 94
2 Diego van Driel Sint Willibrord Heeswijk 93

Eerste divisie multipercussie ensemble
NK Niek Gilsing - Pascal Ahout Sint Caecilia Lieshout 92

Eerste divisie marimba solist
NK Evie Linssen Eensgezindheid Maasbracht 95

Foto: Evie Linssen zette het hoogste puntentotaal op het scorebord. 

KNMO Klankwijzer kijkt in de digitale nieuwskrant van 4 juli terug op het NK. Wil je de krant ontvangen, schrijf je dan hieronder (oranje balk) in voor de gratis KNMO Klankwijzer Nieuwsbrief en je ontvangt ook de digitale KNMO Klankwijzer Nieuwskrant automatisch in je mailbox.

Like voor flitsnieuws uit de muziekwereld: https://www.facebook.com/kwmagazine/

Gepubliceerd: 22 JUN 2019 - 21:33
Laatste update: 22 JUN 2019 - 22:39