Hoge scores op NK voor slagwerkers

Hoge scores op NK voor slagwerkers

55 solisten en ensembles op slagwerkinstrumenten streden afgelopen zaterdag in Maarheeze om de landstitels van de KNMO. Hieronder de volledige uitslag

JEUGDDIVISIE
kleine trom - solo
1. Eva Schins (St. Joseph Vijlen) 90,00 ptn;
2. Wout Vullings (Eendracht Melderslo) 86,00 ptn;
3. Stef Jenneskens Fanfare St. Oda Merselo) 85,00 ptn;
3. Marissa Geertsma (De Blerickse Herten Venlo) 85,00 ptn;
5. Thomas Laumen (St. Stephanus Dieteren) 84,00 ptn.

mallets- solo
1. Mateo Suknović (St. Cecilia Milheeze) 88,00 ptn.

multipercussie/drumstel - solo
1. Mick Heusschen (Concordia Melick) 84,00 ptn.

 

5E DIVISIE
pijperfluit - solo
1. Marit Knoben (Wilhelmina Hingen-Echt) 85,00 ptn.

kleine trom - solo
1. Zoë Kusters (St. Joseph Vijlen) 91,00 ptn;
2. Jur Moors (Concordia Melick) 87,00 ptn;
3. Lars Nefkens (De Blerickse Herten Venlo) 85,00 ptn.

pauken - solo
1. Ralf Relou (Harmonie Eendracht Meijel) 85,50 ptn.

mallets - solo
1. Mads Croes (Concordia Obbicht) 86,00 ptn;
2. Stijn Caris (Concordia Melick) 85,00 ptn.

multipercussie/drumstel - solo
1. Bram Cox (Concordia Melick) 87,00 ptn.

 

4E DIVISIE
kleine trom - solo
1. Gioya van Wezel (St. Joseph Vijlen) 90,00 ptn;
2. Dion Janssen (Sainte Cécile Eijsden) 89,00 ptn;
3. Bing Ernst (Concordia Melick) 87,50 ptn;
4. Ser Arits (Concordia Leveroy) 87,00 ptn;
5. Giel Moonen (De Blerickse Herten Venlo) 85,00 ptn.

mallets - solo
1. Xavier Maassen (St. Caecilia Ohé en Laak) 91,50 ptn;
2. Luuk Rademakers (EMM Budel) 88,00 ptn;
3. Niek Hoefnagels (Eendracht Meijel) 85,00 ptn;
3. Kristiaan Huijs (St. Joseph Grubbenvorst) 85,00 ptn.

mallets - ensemble
1. Yuri Smeets, Tessa Evers (Concordia Melick) 88,00 ptn;
2. Daan Adriaens, Joep van de Moosdijk (EMM Budel) 85,00 ptn.

multipercussie/drumstel - solo
1. Daan Adriaens (EMM Budel) 90,00 ptn.

 

3E DIVISIE
kleine trom - solo
1. Jop Wiegerink (Philhamonie Sittard) 88,00 ptn;
2. Kiana van Wezel (St. Joseph Vijlen) 87,00 ptn.

mallets - solo
1. Stef Teluij (Concordia Meterik) 90,00 ptn;
2. Quin Colaris (Concordia Obbicht) 89,00 ptn;
3. Sem Hoefnagels (Eendracht Meijel) 88,00 ptn;
4. Daan van Zundert (St. Joseph Pey-Echt) 80,00 ptn.

mallets - ensemble
1. Siebe Jenniskens, Marijn Franssen (De Peelklank Ysselsteyn) 88,00 ptn;
2. Sem Hoefnagels, Niek Hoefnagels (Eendracht Meijel) 87,00 ptn;
3. Jari Driessen, Rick Hoeijmakers (Eendracht Melderslo) 86,00 ptn.

multipercussie/drumstel - solo
1. Joep van de Moosdijk (EMM Budel) 87,50 ptn;
2. Siem Corsten (Concordia Leveroy) 82,50 ptn.

 

2E DIVISIE
pijperfluit - solo
1. Lorena Iedema (Wilhelmina Hingen-Echt) 89,00 ptn.

kleine trom - solo
1. Vik Lebens (Vriendenkring Limbricht) 90,00 ptn.

mallets - solo
1. Lynn Croes (Concordia Obbicht) 90,25 ptn;
2. Joris van Sloun (Concordia Obbicht) 89,00 ptn;
3. Timo Woutering (Eendracht Meijel) 88,75 ptn;
4. Tim Gielen (Muziekvereniging Kessel) 85,50 ptn;
5. Daniel Voiculescu (St. Joseph Grubbenvorst) 85,00 ptn.

mallets - ensemble
1. Vik Lebens, Peike Lebon, Sten van de Berg (Vriendenkring Limbricht) 93,00 ptn;
2. Jeffry Frikken, Corrie Jansen, Irene Walinga, Marijke Djurrema (Oranje Bolsward) 90,00 ptn;
3. Timo Woutering, Roy Vriens (Eendracht Meijel) 89,00 ptn.

 

1E DIVISIE
kleine trom - solo
1. Dylano Driessens (St. Johannes St. Clemens Merkelbeek) 95,00 ptn;
2. Ivo Haenen (Sainte Cécile Eijsden) 92,00 ptn.

mallets - solo
1. Roy Vriens (Eendracht Meijel) 94,00 ptn;
2. Sander Greijmans (Concordia Leveroy) 89,00 ptn;
3. Niek Nafzger (Concordia Obbicht) 88,00 ptn;
4. Maud Bartholomeus (Philharmonie Sittard) 87,00 ptn;
5. Loek van der Beele (Eendracht Melderslo) 86,00 ptn;
6. Luuk van Lierop (Veldhovens Muziekkorps Veldhoven) 85,00 ptn.

Gepubliceerd: 10 JUN 2024 - 10:31
Laatste update: 10 JUN 2024 - 10:40