Jonge saxofonist wint solistenconcours Peel en Maas

Jonge saxofonist wint solistenconcours Peel en Maas

Alvin Claessens heeft tijdens het Open Peel en Maas Solistenconcours in Helden de hoogste score behaald.

De muzikant van de harmonieën Sempre Avanti Tegelen en St. Agnes Bunde kreeg voor de vertolking van Divertissement Tzigane van Felix Antonini in de vierde divisie 89 punten.

De uitslagen
Tweede divisie
Evelien Rooyakkers (bugel) Eendracht Baarlo, 86 pnt
Xin-Zhe In den Kleef (sopraan-saxofoon) St. Cecilia Hunsel, 85 pnt
Jorn van Heel (cornet) Concordia Leveroy, 85 pnt
Lieke Joppen (klarinet) St. Joseph Grubbenvorst, 84 pnt
Vera Dumont (dwarsfluit) St. Joseph 1880 Weert, 83 pnt
Olav Peeters (bugel) Eendracht Baarlo, 82 pnt
Lena Kurstjens (euphonium) Concordia Leveroy, 80 pnt
Sylvie en Laura Maessen/Amy Stemkes (trompet, alt-saxofoon, trompet) Eensgezindheid Maasbracht-Beek, 80 pnt

Derde divisie
Laura Maessen (alt-saxofoon) Eensgezindheid Maasbracht-Beek, 87 pnt
Jasper van Lier (bugel) Eendracht Baarlo, 86 pnt
Cas van der Straten (bugel) Eendracht Baarlo, 85 pnt
Tess Kurstjens (bugel) Concordia Leveroy, 84 pnt
Sylvie Maessen (trompet) Eensgezindheid Maasbracht-Beek, 83 pnt
Evie Nijssen (klarinet) Eendracht Meijel, 81 pnt

Vierde divisie
Alvin Claessens (alt-saxofoon) Sempre Avanti Tegelen/ St. Agnes Bunde, 89 pnt
Floor Wälle (trompet) Eendracht aarlo Baarlo, 88 pnt
Indy Bos (alt-saxofoon) St. Cecilia Helden, 83 pnt
Joëlla Rutten (kleine trom) St. Cecilia Helden, 83 pnt
Juul Janssen (alt-saxofoon) St. Cecilia Helden, 82 pnt
Noud Kurstjens (Hoorn) Concordia Leveroy, 82 pnt
Emy Brummans (dwarsfluit) Eendracht Meijel, 82 pnt
Trudy Klompen (alt-saxofoon) St. Cecilia Helden, 82 pnt
Jelle Hoefnagels (alt-saxofoon) Jong Nederland Asten/ Santa Maria Ommel, 78 pnt

Vijfde divisie
Juup Thijssen (mallets) Sempre Avanti Tegelen, 88 pnt
Mitchell Claessens (klarinet) Sempre Avanti Tegelen/ St. Agnes Bunde, 87 pnt
Stijn Douven (fagot) St.-Joseph 1880 Weert, 86 pnt
Jona Holthuijsen (alt-saxofoon) St. Cecilia Helden, 86 pnt
Emiel Joppen (klarinet) St. Joseph Grubbenvorst, 85 pnt
Sara / Jona Holthuijsen (alt-saxofoon) St. Cecilia Helden, 84 pnt
Elin Verbong (alt-saxofoon) Muziekvereniging Egchel, 84 pnt
Pien Smits (alt-saxofoon) Eendracht Baarlo, 84 pnt
Sofie Reijnders (dwarsfluit) Sempre Avanti Tegelen, 83 pnt
Luciën Pleijhuijs (trompet) St. Cecilia Helden, 82 pnt
Veerle Crommentuijn (klarinet) St. Joseph Grubbenvorst, 82 pnt
Jeroen Amendt (trompet) Eendracht Baarlo, 81 pnt
Ivo Hofmans (trompet) Eendracht Baarlo, 80 pnt
Twan Verkoeijen (klarinet) Eendracht Meijel, 80 pnt
Ilse Jakobs (Klarinet) Eendracht Meijel, 80 pnt

Deelnemers introductiedivisie
Sofie Tange (dwarsfluit) Sempre Avanti Tegelen
Martijn Verkoeijen (klarinet) Eendracht Meijel
Saar van Langen/Roos Geraedts (alt-saxofoon) St. Cecilia Helden
Yara de Kanter (klarinet) St. Joseph Grubbenvorst
Siem van Horen (hoorn) Unie Sevenum
Milou van Rees (klarinet) Jong Nederland Asten
Sjuul Hanssen (pauken) Eendracht Baarlo
Saar Hanssen (hoorn) Eendracht Baarlo
Koosje Smits (alt-saxofoon) Eendracht Baarlo
Noor Cox (hoorn) Eendracht Baarlo
Lieke van Galen (sopraan-saxofoon) Eendracht Baarlo
Romy van Ulft (hoorn) Eendracht Baarlo
Eef Hovens (alt-saxofoon) Eendracht Baarlo
Kiki Claassen (bugel) Eendracht Baarlo

Op de foto: Winnaar Alvin Claessens met zijn trotse opa Jacques Claessens.

Foto: Facebook.

Gepubliceerd: 23 APR 2024 - 20:56
Laatste update: 23 APR 2024 - 20:59