Nederlandse successen tijdens Rasteder Musiktage

Nederlandse successen tijdens Rasteder Musiktage

Tijdens de Internationale Rasteder Musiktage zijn diverse verenigingen uit Nederland in de prijzen gevallen.

Een overzicht van de resultaten van de Nederlandse deelnemers:

Klasse II A Fanfarenzüge: 2. Jachthoorn- en trompetterkorps Edelweiß Heerlen, 85,79 pnt.

Klasse III A Malletbands: 2. Malletband Uno Animo Zuidwolde, 73,25 pnt; 3. Combiband MuLTIPe-Sereno Ten Boer, 73,17 pnt.

Klasse III B Drumbands: 1. Drumband Hasselt’s Fanfare, 86,08 pnt; 5. Koninklijke Muziekvereniging St Caecilia Saasveld, 39,17 pnt.

Klasse IV Blasorchester: 3. Chr. Fanfarekorps Irene Hasselt, 80,54 pnt; 4. Fanfarecorps Excelsior Putten, 79,58 pnt;

Klasse VII A Fanfarenorchester "L" Leicht: 1. Chr. Brassband Advendo Burum, 92,92 pnt; 2. Nij Libben Koudum, 85,17 pnt; 3. Muziekvereniging Cadenza Twello, 84,83 pnt.

Klasse VII B Fanfarenorchester "M" Mittel: 1. Blaast de Bazuin Surhuisterveen, 95,25 pnt; 2. Fanfare De Bazuin Augustinusga, 95,17 pnt; 3 Muziekvereniging Crescendo Voorthuizen, 94,75 pnt; 4. West Fries Fanfare Orkest Twisk, 92,58 pnt; 5. Boer 'n Band Grun’n Groningen, 92,00 pnt; 6 Brassband de Nije Bazun Britsum, 90,92 pnt; 7. CMV Beatrix Doezum, 89,83 pnt.

Klasse VII C Fanfarenorchester "S" Schwer: 1. PPJBADBrass Tolbert, 97,33 pnt; 2. Vriezenveense Harmonie, 95,67 pnt; 3. Eendracht Maakt Macht Oudega-W, 94,17 pnt.

Klasse VII D Drumbands, alle Schlaginstrumente: 1. Slagwerkensemble Cadenza Twello , 95,42 pnt; 2. Slagwerkensemble Vriezenveense Harmonie, 92,67 pnt; 3. Concordia Sibculo, 85,58 pnt; 4. Juliana Doornspijk, 85,17 pnt; 5. Excelsior Baflo, 82,75 pnt.

Klasse VII E Marchingbands, Fanfarenzüge, Drum-Corps: 1. Jachthoorn- en trompetterkorps Edelweiss Heerlen, 85,00 pnt.

Klasse VI Marching-Parade: 5. Slagwerkgroep Muziekvereniging Polyhymn 79,33 pnt;

Klasse VIII A Show- Gruppen Qualifikation: 4. Jubal Drum & Bugle Corps Dordrecht, 86,00 pnt; 5. Showband Irene Ede, 84,83 pnt; 6. Juliana Drum & Bugle Corps Middelburg, 84,17 pnt; 10. Showcorps O&V Nuenen, 82,33 pnt; 12. NFPC Dokkum, 81,67 pnt; 13. CMH-Menaldum, 79,33 pnt; 17. Showband Sternse Slotlanders Franeker, 77,33 pnt;

Klasse VIII B Show- Gruppen European Champion: 4. Showband Irene Ede, 85,00 pnt; 7. NFPC Dokkum, 81,67 pnt; 8. Showkorps O&V Nuenen, 81,33 pnt; 9. Showband Sternse Slotlanders Franeker, 78,00 pnt.

Blijf op de hoogte van het nieuws uit de amateurmuziekwereld. Schrijf je hieronder (oranje balk) in voor de gratis KNMO Klankwijzer Nieuwsbrief en je ontvangt ook de digitale KNMO Klankwijzer Nieuwskrant automatisch in je mailbox. Of like: https://www.facebook.com/kwmagazine/

Gepubliceerd: 30 JUN 2019 - 19:18