Ruud Somers wint 50e Chris Goossens Concours

Ruud Somers wint 50e Chris Goossens Concours

Ruud Somers van de Harmonie St. Michael van Thorn heeft afgelopen weekeinde in Ohé en Laak de vijftigste editie van het Chris Goossens Solistenconcours gewonnen.

Hij behaalde op klarinet in de eerste divisie met de solo Concerto for klarinet van Artie Shaw 95 punten.

De volledige uitslag:

Eerste divisie
Ruud Somers, Klarinet, Harmonie St. Michael van Thorn, 95
Tim Peeters, Tenor saxofoon, Fanfare St. Judocus - St. Joost, 93
Aaf Reijnders, klarinet, Harmonie Crescendo - Beegden, 90

Tweede divisie
Koen Delil, Hoorn, Fanfare Concordia - Einighausen, 91
Nikki Geraedts, Klarinet, Harmonie St. Michael van Thorn, 90
Stijn Janssen, Marimba, Harmonie Crescendo - Beegden, 88,5
Gabi Aelmans, Klarinet, Koninklijke Harmonie van Roermond, 88
Sjoukje Suelmann, Klarinet, Philharmonie - Maasniel, 87,5
Aniek Deckers, Klarinet, Harmonie St. Cecilia - Susteren, 87
Anouk Pustjens/Anne van Straaten, Alt saxofoon/Tenor saxofoon, Muziekcollectief de Maasoever – Roosteren/Fanfare Eendracht - Dieteren, 86, ensemble

Derde divisie
Jorn van der Goot, Klarinet, Koninklijke Harmonie Sainte Cécile - Eijsden, 89
Kiano Konings, Trompet, Koninklijke harmonie St. Caecilia - Swalmen, 87
Xin-Zhe in den Kleef, Sopraan saxofoon, Fanfare St. Cecilia - Hunsel, 86,5
Anne Delissen, Hobo, Harmonie Crescendo - Beegden, 86
Nikki Evers, Sopraan saxofoon, Fanfare St. Judocus - St. Joost, 85,5
Max Delissen, Trombone, Harmonie Crescendo - Beegden, 85,5
Niels Deckers, Klarinet, Harmonie St. Cecilia - Susteren, 84
Casper Rekmans, Trompet, Fanfare Sint Willibrordus - Stramproy, 83
Daan van Zundert, Marimba, Fanfare St. Joseph - Pey, 82

Vierde divisie
Myrthe Maassen, Dwarsfluit, Harmonie St. Caecilia - Ohé en Laak, 91
Vera Tijert, Klarinet, Koninklijke Harmonie Sainte Cécile - Eijsden, 90
Sjoerd Salden, Alt saxofoon, Harmonie St. Cecilia - Grevenbicht-Papenhoven, 90
Job Delil, Hoorn, Fanfare Concordia - Einighausen, 89
Luc Etmans, Alt saxofoon, Fanfare St. Willibrordus - Stramproy, 88
Niene Verdonschot, Dwarsfluit, Harmonie Crescendo - Beegden, 87,5
Roan Wetzels, Alt saxofoon, Koninklijke Harmonie Aurora - Grevenbicht, 86,5
Floor van der Pot, Dwarsfluit, Harmonie Crescendo - Beegden, 86
Jasmine Wagemans, Dwarsfluit, Kon. Harmonie St. Joseph - Berg aan de Maas, 86
Anouck Croonenberg, Dwarsfluit, Fluit- en tamboerkorps Excelsior - Montfort, 86
Bram Rekmans, Alt saxofoon, Fanfare Sint Willibrordus - Stramproy, 85,5
Ruben Konings, Hoorn, Koninklijke Harmonie St. Caecilia - Swalmen, 85,5
Maud Gaemers, Alt saxofoon, Fanfare St. Clemens - Arensgenhout, 85
Femke Heitlager, Alt saxofoon, Fanfare St. Clemens - Arensgenhout, 85
Lode Sluijter, Hoorn, Harmonie St. Michael van Thorn, 85
Dianne Dijkstra, Dwarsfluit, Harmonie St. Michael van Thorn, 85
Imke Maessen, Saxofoon sopraan, Kon. Fanfare De Vriendenkring - Montfort, 84
Synthia Hilberink/Sylvie Maessen/Tessa Cremers, Trompet/trompet/bugel, Fanfare Eensgezindheid - Maasbracht-Beek, 80, ensemble

Vijfde divisie
Xavier Maassen, Xylofoon / Marimba, Harmonie St. Caecilia - Ohé en Laak, 94
Raf Francot, Alt saxofoon, Harmonie St. Cecilia - Grevenbicht, 90
Floor Schutgens, Dwarsfluit, Harmonie St. Cecilia - Susteren, 88
Yaluna Aelmans, Dwarsfluit, Harmonie St. Cecilia - Maasbracht, 86,5
Inge Adams, Klarinet, Harmonie Concordia - Melick, 86
Julia Hautvast, Dwarsfluit, Harmonie St. Cecilia - Koningsbosch, 85,5
Daan van den Beucken, Klarinet, Harmonie Crescendo - Beegden, 85
Lucas Driessen, Alt saxofoon, Harmonie St. Cecilia - Grevenbicht-Papenhoven, 84,5
Jelke Partouns, Klarinet, Harmonie Concordia - Melick, 84
Nele Verleye, Dwarsfluit, Harmonie St. Cecilia - Grevenbicht, 84
Dewi Dirckx, Alt saxofoon, Fanfare St. Willibrordus - Stramproy, 83
Jet de Clercq, Dwarsfluit, Koninklijke Harmonie Aurora - Grevenbicht, 83
Pim Geurts, Alt saxofoon, Fanfare Eendracht - Dieteren, 83
Rooa Reijnen, Klarinet, Harmonie St. Cecilia - Susteren, 82
Stijn Jacobs, Trompet, Harmonie St. Cecilia - Susteren, 82
Isa Dorssers, Kleine trom, Muziekvereniging - Egchel, 81,5
Yannick Reijnen, Hoorn, Harmonie St. Cecilia - Susteren, 80,5

Introductie
Jasper Cuijpers, Klarinet, Muziekvereniging Musica Rura - Posterholt
Maud Verkerk, Klarinet, Harmonie Amicitia - Boukoul
Charlotte Maassen, Alt saxofoon, Muziekcollectief de Maasoever - Roosteren
Stef Hintzen, Hobo, Harmonie St. Stephanus - Stevensweert
Eline Neis, Alt saxofoon, Fanfare St. Clemens - Arensgenhout
Laura Janssen, Klarinet, Harmonie St. Cecilia - Susteren
Fleur Verdonk, Sopraan saxofoon, Fanfare Sint Judocus - Sint Joost
Eef Rierink, Dwarsfluit, Harmonie St. Michael van Thorn

Op de foto de divisiewinnaars met tweede van rechts overall-winnaar Ruud Somers.

Gepubliceerd: 17 APR 2023 - 09:38