Saxofonist Tim Peeters wint Finale Jonge Solisten

Saxofonist Tim Peeters wint Finale Jonge Solisten

Tim Peeters heeft de Finale Jonge Solisten 2024 op zijn naam geschreven. De tenorsaxofonist, die speelt bij fanfare Sint Judocus uit St. Joost en de Koninklijke Harmonie van Thorn, kreeg voor zijn vertolking van Concertino for tenor saxophone van Paul Harvey 97 punten.

De Finale Jonge Solisten is de jaarlijkse kampioenswedstrijd van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. De deelnemers zijn op grond van hun prestatie tijdens diverse regionale voorronden voor de titelstrijd gekwalificeerd.

Eerste divisie:
1. Tim Peeters (tenor saxofoon) Fanfare Sint Judocus St. Joost & Koninklijke Harmonie van Thorn, 97 pnt
2. Ruud Somers (klarinet) Harmonie St. Michael van Thorn, 95 pnt
3. Maarten Somers (vibrafoon) Harmonie St. Michael van Thorn, 93.5 pnt
4. Dylano Driessens (kleine trom) Fanfare St. Jozef Merkelbeek, 93 pnt
5. Syb Cnoops (trombone) Harmonie Concordia Melick, 92 pnt
6. Chris Schmeitz (bugel) Fanfare St. Caecilia Guttecoven, 90 pnt
7. Koen Delil (hoorn) Fanfare Concordia Einighausen, 88 pnt

Tweede divisie:
1. Kiano Konings (trompet) Koninklijke Harmonie St. Caecilia Swalmen, 91 pnt
2. Femke van Nuil (klarinet) Koninklijke Harmonie Aurora Grevenbicht-Papenhoven, 90 pnt
    Timo Woutering (marimba) Harmonie Eendracht Meijel, 90 pnt
4. Danaé Banser (alt saxofoon) Fanfare St. Caecilia Guttecoven, 88 pnt
5. Evelien Rooyakkers (bugel) Fanfare Eendracht Baarlo, 85 pnt
6. Jorn van Heel (cornet) Fanfare Concordia Leveroy, 84.5 pnt

Derde divisie:
1. Pepijn Sluiter (fagot) Harmonie St. Michael van Thorn, 92 pnt
2. Laura Maessen (alt saxofoon) Fanfare Eensgezindheid Maasbracht-Beek, 90.5 pnt
3. Myrthe Maassen (dwarsfluit) Harmonie St. Caecilia Ohé en Laak, 90 pnt
    Vik Lebens (kleine trom) Muziekvereniging Vriendenkring Limbricht, 90 pnt
5. Jasper van Lier (bugel) Fanfare Eendracht Baarlo, 89 pnt
   Lotte Körver (dwarsfluit) Koninklijke Philharmonie Bocholtz, 89 pnt
7. Daan van Zundert (marimba) Fanfare St. Joseph Pey-Echt, 88 pnt

Vierde divisie:
1. Amy Vogel (dwarsfluit) Harmonie De Vriendenkrans Heel, 91 pnt
2. Roos Eurlings (dwarsfluit) Harmonie Concordia Obbicht, 90 pnt
3. Alvin Claessens (alt saxofoon) Harmonie Sempre Avanti Tegelen, 89 pnt
4. Stan Nolte (bugel) Fanfare Concordia Einighausen, 88.5 pnt
5. Xavier Maassen (marimba) Harmonie St. Caecilia Ohé en Laak, 88 pnt
    Nathan Geensen (trombone) Muziekvereniging TOG Welten, 88 pnt
7. Bente Koppelmans (trompet) Harmonie Laura Landgraaf, 86 pnt
8. Wout Jennekens (euphonium) Harmonie Concordia Obbicht, 84 pnt

Vijfde divisie:
1. Yaluna Aelmans (dwarsfluit) Koninklijk Erkende Harmonie St. Cecilia Maasbracht, 90 pnt
2. Juup Thijssen (xylofoon) Harmonie Sempre Avanti Tegelen, 88 pnt
3. Niels Pluijmakers (cornet) Fanfare St. Clemens Arensgenhout, 87.5 pnt
4. Mitchel Claessens (klarinet) Harmonie Sempre Avanti Tegelen, 87 pnt
5. Stijn Douven (fagot) Harmonie St.-Joseph 1880 Weert, 86.5 pnt
6. Jona Holthuijsen (alt saxofoon) Fanfare Sint Cecilia Helden, 86 pnt
    Zavi den Heijer (dwarsfluit) Harmonie De Drie Horens Horn, 86 pnt
8. Peike Lebon (marimba) Muziekvereniging Vriendenkring Limbricht, 85 pnt
9. Bente Koppelmans en Anne Jacobs (bugel en klarinet) Harmonie Laura Landgraaf en Harmonie St. Caecilia Eygelshoven, 84 pnt
    Caro Streukens (fagot) PhilHarmonie Sittard, 84 pnt

Gepubliceerd: 01 JUL 2024 - 08:21
Laatste update: 01 JUL 2024 - 08:24