Pro Rege scoort ‘zeer goed’ op Peeltoernooi
Brassband Pro Rege uit Heerenveen heeft vandaag op het Peeltoernooi in Meijel als enige het hoogste predicaat gescoord.
Dirigent Anne van de Berg leidde de band met de werken Celebration (Ben Hollings), Cantilena (Philip Sparke), Sang Til Norden (Lode Violet) en Alhambra (Jan de Haan) naar het predicaat ‘zeer goed’.
De uitslagen:
Eerste divisie: christelijke brassband Pro Rege Heerenveen, ‘zeer goed’.
Tweede divisie: muziekvereniging Ons Genoegen Oirlo, ‘goed’; harmonie Amicitia Roggel, ‘ruim voldoende’.
Vijfde divisie: fanfare Sint Lambertus Schinveld, ‘goed’.
Derde divisie: harmonie Sint Michael Heugem-Maastricht, ‘goed’; harmonie De Vriendenkring Well, ‘goed’; koninklijke fanfare muziekvereniging Kessel, ‘goed’.
Het 53ste Peeltoernooi wordt zaterdag om 13.00 uur voortgezet.
Blijf op de hoogte van het nieuws uit de amateurmuziekwereld. Schrijf je hieronder (oranje balk) in voor de gratis KNMO Klankwijzer Nieuwsbrief en je ontvangt ook de digitale KNMO Klankwijzer Nieuwskrant automatisch in je mailbox. Of like: https://www.facebook.com/kwmagazine/
Gepubliceerd: 16 jun 2019 - 21:50
Laatste update: 18 sep 2023 - 10:46