
WK Baton Twirling verplaatst naar augustus 2021
De National Baton Twirling Association (NBTA) heeft een nieuwe datum gevonden voor de organisatie van het WK Baton Twirling. Het kampioenschap is verschoven naar augustus 2021. De wedstrijddagen zijn van 12 tot en met 15 augustus 2021. De openingsceremonie vindt plaats op woensdag 11 augustus 2021. Locatie is Indoor Topsportcentrum Eindhoven.
Het Wereldkampioenschap Twirl zou aanvankelijk gehouden worden van 8 tot en met 12 april, maar moest vanwege de uitbraak van het coronavirus worden geschrapt. Aan het WK Twirl zouden 900 sporters uit 17 landen deelnemen. De mondiale titelstrijd is voor de derde keer aan Nederland is toegewezen. Het eerste WK ooit vond in 1990 plaats in Amsterdam. In 2006 was het WK ook in Nederland.
Foto: Ferdi van Eeten
KNMO Klankwijzer is hét nieuws- en informatieplatform van de instrumentale amateurmuziek. Schrijf je hieronder (oranje balk) in voor de gratis nieuwsbrief en je ontvangt ook de digitale nieuwskrant automatisch in je mailbox. Of like: https://www.facebook.com/klankwijzer
Gepubliceerd: 30 mrt 2020 - 08:09
Laatste update: 25 sep 2023 - 06:02